10 milyon emekli vatandaşlık müjdeli haber! Nakit ihtiyacında olan emekliler ATM’lerden ve Banka şubelerinden 30.000 TL

Emekli olmak için önemli bir kampanya duyurusu gününün ilk zamanlarında bir şok etkisi yaratmıştır. Buna göre emekli emekli, emekli maaş hesapları üzerinden başvuruları gerçekleştirmesi halinde, banka şubelerini kullanarak 30.000 TL ödemeyi hemen alabiliyorlar. Ayrıca yalnızca banka şubesi değil aynı zamanda bankanın kendi ATM’lerini de kullanarak bu parayı hemen nakit olarak çekebilirsiniz.

Emekli maaşını olan için tüketimi özel olarak geliştirilmiş olan bu kampanya sayesinde, nakit ihtiyacı bulunan nakite ihtiyaç kredisine kullanılmış olarak hızlı bir şekilde yararlanabilen giderler ve geri ödeme oranlarında da son derece faydalı ve etkili olan ödeme seçenekleri zaman kullanarak maddi olarak onları rahatlatabilirler.

Başvurularını yapmak isteyenlerin kullanması, 30.000 TL’yi kullananlarki ödemeyi hemen fayda sağlamak sonra geri ödeme süreleri ister üç ay ertelemeli isterse de 36 ay varan vade seçenekleriyle hemen bu kişiler kullanımlar. Nakit ihtiyaçlarınızı getirebilmek için bu ödemeyi almak istiyorsanız Ziraat Bankası, Vakıfbank ya da halk bankası üzerinden 30.000 TL’lik kampanyaya mobil uygulamalar aracılığıyla da hemen katılabilirsiniz.

Bu bankada arkanı bankası olduğu için, piyasadaki en uygun faiz oranları uygulanmakta olan ödeme seçeneklerinde de yine emekli hamile korunmaktadır. Emekli müşterilerin nakit ihtiyaçlarını hemen giderebilmek için bu kampanyaya başvurmaları içinde, mobil kullanım da internet ortamında de işlem yapabilme olanağı sunulmaktadır. Dolayısıyla nakit ihtiyacınızı giderebilmek için beklemenize gerek yoktur.

Leave a Comment