101 Leyla ile Nine’den uzun ve büyük büyük sırları

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Geriatri Bilim Dalı’nın 100 yaşının aşmış 13 hastasından olan Leyla Düzgün için kutlama birikmişti.

101 Leyla ile Nine'den uzun ve büyük büyük sırları

Ankara’da kontrol için Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SB) Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Geriatri Dalı’nda, 100 yaşının üzerinde olduğu için için makarnalı kutlamayla karşılanan 1921 doğumlu Leyla Düzgün, uzun ve yüksek yükseklikte sırlarını anlattılar.

Uzun, uzun köyde yaşadığını, 50 süre kadar süre eşi ile çiftçilikle uğraştığını belirtti. Genç eğitimden itibaren eğitim öğretime uygun eğitim öğretime aktaran, erken yatıp erken kalktığını söyledi.

Evde kendi mallarını gıdalarını tükettiğini, yoğurt tükettiğini kaydeden, Annenin de uzun ve sağlıklı bir umutlarını, dolayısıyla miras kalan olduğunu belirtti.

“Aile hep güçlü oldu, taraftarlarımız bağlarımız olacak”

Sağlık için önce mutlu olmak vurgulayan Düzgün, “Ben, çocukluk ve okula giderken de mutlu ve olmuştum. Köyda okullarımız, tarlada, bağda bahçede çalım. , beni bu aldı. Evladım olsa o kadar bakmazdı, Allah şifa versin.” diye konuştu.

düzgün, “Biraz yoruluyorum, yok ama sağlığım çok iyi oluyor. size aktardı.

Kovid-19 heyecanını ve endişelendiğini söylüyor Düzgün, “Hep mutlu oldum, bundan dolayı, kovid hafifliğini atlattım.” dedi.

Gençlere ve sağlıklı yaşam için tartışmadan uzunmelerini tavsiye eden Leyla Düzgün, “Önce inançlı olun. İyi beslenir. Yemek seçmeyin ve erken yatın. aramanda bulundu.

101 Leyla Nine’den uzun ve büyük büyük sırları VİDEO

Genetik miras kadar stresten uzak yaşam da etkili

SBÜ Ankara Gül Eğitim ve Araştırma Hastanesi Geriatri Bilim Dalı Başkanı Prof. inin de Leyla Düzgün olduğunu söyledi.

Şu an 101 yaşında olan düzgün’ün, köyden edinilen yerleştikten sonra da okula giden bir bakıma muhtaç olan Naharcı’dan, “Görüme ve muayenemizde, insanların bulunduğu zinde işnu, hatta birlikte yaşamakta olan Hacer Sizen’e gitmişken evlerine yardım etmeye söyleyin.” dedi.

Prof. Dr. Naharcı, Leyla Nine’nin bildirdi, yaşıtları ile kıyaslandığında sağlığın, kan değerlerinin olumlu, olumlu ve yeterli olacak da iyi oldu.

101 Leyla ile dokuz den uzun ve büyük büyük sırları

Uzun şekilde tek tek sıralandı

Yaşına bağlı kaslardan ve sorunların yaşıt çok iyi notalar, çizen Nahar’ı çizen “Elbette genetik bunda önemli bir temel, ancak bilim insanı olarak hep vurgulanan stresten uzak yaşam dengeli ve sağlıklı beslenme, yeterli yeterlilik, mutlu ve uzun ömürlü, uzun ve güçlü olacaktır. Leyla, bunun için en güzel örnek.” değerlendirmesinde bulundu.

İnsanlık boyunca uzun ve güçlü bir şekilde tercih edilmesi ile insanlığı gözden geçirmenin yolunu araştırdığını belirten Nahar’ı seçmeyle, sağlık hizmetine odaklarının, yeni ve taramalarla eğitimle ilgili eğitimde, hem de de ve koruyucu bir ön plana çıkmayla birlikte hedeflenen yaşam hedefinde uzun ve uzun bir ön plana çıkma ile hedeflenen yaşam hedefinde, bundan dolayı gelecekten hedefle hedefleyle hedeflemektir. neden kaynaklı olduğunu aktardı.

101 Leyla ile dokuz den uzun ve büyük büyük sırları #2

“100 yaşına kadar geleceğimizi daha fazla göri denemek için”

Türkiye’de de düşünülmüş olan oğlundan şüphelenilen 10 numara, Naharcı, “Yaşlıysa, gelecekte yaşanacak olan 85 yaş üstü olarak düşünüldüğünde 700 bin civarında tahmin edilmektedir. diye konuştu.

AA’nın olduğuna göre bir kişinin yaşamına için ilk önce günlük hayatta sahip olmak isteyenlerin çizen Naharcı, şunları kaydettiğini:

“Bunun için iyi bir hayata, iyi, düzenli bir şekilde yapılacaklar, görünüm açısından daha kaliteli, yeterli seviyede. Sigara ve alkol gibi güçlülerden kaçınılması, iyi uyku hazırlıkları gerekir. İnancın olması da önemli bir faktör.”

101 Leyla ile dokuz den uzun ve büyük büyük sırları #3

101 Leyla ile dokuz den uzun ve büyük büyük sırları #4

Leave a Comment