187 milyon 594 bin 521 liralık ikramiye çıktı: Talihli aranıyor

187 milyon 594 bin 521 TL’lik büyük ikramiye Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir bayide çıktı. Talihli ise henüz ortada yok.

Süper Loto’da haftalar devreden 187 milyon 594 bin 521 TL’lik büyük ikramiye sahibini buldu. 6 bilen talihli kuponunu Muğla’nın Fethiye ilçesinde bir bayide oynadı. İkramiye Fethiye Dispanser Caddesi’ndeki Volkan Market’ten oynanan bir bilete isabet etti. 13 Kasım’da yapılan çekilişteki şanslı numaralar 4-9-13-32-33-44 oldu. Büyük ikramiyenin kime çıktığı ise merak konusu oldu.

2 yıldır Milli Piyango Loto Bayiliği verdiniz hakan volkanikramiye kendi bayisine gitmek için mutlu olduğunu belirtti.

Volkan, “Herkes gibi biz de talihlinin gelmesini bekliyoruz. Bayimize ilk defa bu kadar yüksek bir rakamla ikramiye çıktı. Denizli’den sonra Türkiye’de en büyük ikinci ikramiye ve bizim bayimize gitmek için mutluyuz. Bizim için güzel bir duygu. Bu sonuçları bir şans oyunu, herkese çıkma olasılığı var. İnsanlar az da olsa oturmaktanse birileri bu işten sevinecek. Dilerim aynı duyguları bir daha yaşarız. Fethiye’de 30 bayi var bunların içinde bize gelecek ve başarılı olmak güzel bir şeydedi.

Sürekli şans oyunlarını oynadılar Fethiyeli Cengiz TokatlıTalihlinin gelmemesi normal çünkü çok para çıktı. Bu şans ve bende sürekli şansımı deniyorum. Devamlı buradayım ve bu bayiden şans oyunları oynayacağım. Daha çok sayısal ve kazı kazan oynuyorumdiye konuştu.

Leave a Comment