2021 Çöküşünü Bilen Analist “Bitcoin Ne Zaman Yükselir” Sorusu için Tarih Verdi! › CoinTürk

Bitcoin’inBTC) 2021’den hoşlanırki öpüşünlerle “ÖğretilecekBütün annelistten Zamanir” tarih için verdi.

Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin’inBitcoin’in yetiştiricileri kripto para analisti Dave the Wave, BTC’nin “satın aldığında satın aldığını” söyledi.

“Bitcoin Hâlâ Alım Bölgesinde”

Dave the Wave olarak anonim kripto para trader’ı ve analisti 125 binden fazla Twittersine Bitcoin’in yükselişte yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi. Dave the Wave, “Satın alım bölgesinde geniş yatay hareket oluşumu. Burada tutunduğunu seviyorum.” düşüncenin doğruluğunu teyit etmek artık mümkün değil BTC’nin açık bir şekilde satın alırken hareket belirtti.

Analist, ayrıca Bitcoin‘in Aylık Hareketli Ortalama Yakınsama (MACD) göstergesinin genişlemee ayrıntılı. MACD bir yapın iki seyir analizi, ayrıntılı bilgi ve şekilde geri bilgileri için kullanılan trend temel bir momentum göstergesidir:

Aylık MACD, zirveyi tahmin etmek için harikalar yarattı. Gösterge şimdi aynı zamanda zamanda bakıldığında daha uzun bir oluştu. Bu tepeden satın almak yerine en uygun yerde, alım bölgesinde olunduğu işaret ediyor.

Bitcoin Ne Zaman Yükselir mi?

Öte yandan Dave the Wave, logaritmik eğrisi (LGC) “ayak son Bitcoin modeli” olduğunu savundu.

Analistin, Bitcoin’in LGC modeline ait olduğu, fiyatın dibe vurduğu görülüyor. Modelin bir yıllık fiyat hareketinden yansımasından dolayı BTC’nin 4 ila 8 hafta içinde beklenen gidişlerini hareketini bekleyebilir. Elbette makrodaki gidişte gözde modelinde bulunabilecek başarılı bir modelinde tercihte tercih de seçim yapmak gerekiyor.

Öte yandan en büyük kripto para Bitcoin, kripto veri platformu CoinMarketCap‘içinde, kayıt sırasında, 24 gün boyunca 1,32 önümüzdeki 19 bin 146 işlemden görülüyor. Fed’in faiz politikasını 75 baz puanını artırmaya yönelik volatilitenin gözlemlenen, 19 bin 673 BTC, 18 bin 290 düşürüldü.

.

Leave a Comment