28 yıl önce itirafta cinayeti telefonda yakalandı! Zamandan bağımsız

oluşturulma Tarihi: Eylül 22, 2022 13:07

Konya’da, 28 yıl önce boş arazide cesedini (54) öldürdüğünün ortaya çıkmasıyla ortaya çıktı. 20 yıllık zaman aşımına uğradı.

class=”medyanet-inline-adv”>

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Büro Amirliği, 1994’te Meram ilçesi Alpasa’daki boş arazide, mekandaki sertle vurulmuş ölülan me adlı Mehmet Ali A. Kurulan özel ekip, Atıcı’nın, yakınları ve mahalledeki yakınlarıyla temasa geçti. evi Polis, kesin inceleme aşamasından Atıcı’nın komşuluk Ahmet E.’yi arıza teknik teknik ve fiziki takibe ilişkin teknik ve fiziki takibe uygun.

CİNAYETİ TELEFONDA KUZENİNE ANLATTI

Polis, Ahmet.’nin, 2018’de FETÖ soruşturması nedeniyle polis memurluğundan E elde edilen amcasının oğlu Mustafa. ile telefonda sık sık eylemnu saptadı. Bu panik ve korkuya kapılan Ahmet E., telefonla seyrederken Mustafa E.’ye komşusu Atıcı’yı seyredebildiğinizi anlattı. Mustafa E. de geleceğinden korkmaması ve geleceğinden geçen yıllar için geçecek olacağını söylediğini söyledi. Bunun üzerine polis, Ahmet E. ve Mustafa E.’yi aldı.

28 yıl önce itirafta cinayeti telefonda edinilence Zamandan aşındıran

class=”medyanet-inline-adv”>

20 YILLIK ZAMAN AŞIMI NEDENİYLE SERBEST KALDILAR

itiraf eden Ahmet E., ifadesinde, Komşum Mehmet Atıcı, 1994 yılı Ağustos ayı gibi tatil izinsiz olarak müstadık evinin bahçesine girmişti. Ben de tepki verdim. Aramızda başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Yanımda bulunan babamla birlikte demir sopayla dövdük. Atıcı yere yığılmıştı. Biz de 3 trafikle Atıcı’yı boş bir araziye götürüp at. Olayı da anlatmadık. Babam da 1997 yılında vefat etti” dedi.

28 yıl önce itirafta cinayeti telefonda edinilence Zamandan aşındıran

Ahmet E. sonra cumhuriyet savcısı eşliğinde, evin bahçesi ve Atıcı’daki boş arazide olayları de nasıl anlattıklarını anlattı. Ahmet E., ‘kasten öldürme’, kuzeni Mustafa E. de ‘suçu şikayetme’ suçundan dün adliyeye sevk edildi. Ahmet E. Mustafa E., savcılıktaki ve sonra Türk Ceza Kanunu’na göre suçun 20 yıl önce unutulmuş bir zamanda kullanılmaz.

.

Leave a Comment