3 Aralık’ı bekleyin ve asla unutmayın; geliyor gelmekte olan!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlubugün TBMM’deki grup toplantısı yaptığı konuşmanın bir bölümü, sosyal medya hesabında, “Şunun şurasında 3 Aralık’a ne kaldı. Geliyor gelmekte olan” notu ile paylaştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün TBMM’de, grup toplantısı yaptığı konuşmanın bir bölümünün yer aldığı görüntüyü, sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımında, “Şunun şurasında 3 Aralık’a kaldı. Geliyor gelmekte olan” Görevi kullanan Kılıçdaroğlu, elindeki videoda gördüklerini söyledi:

“Amerika’ya gitti. İngiltere’ye gitti. Havuz medyasına baktılar, toplantıları aradılar, ‘Nasıl karalarız diye.’ Uğraştılar, didindiler. ‘Bu gezileri nasıl gölgeleyebiliriz?’ arayış içindeydiler. Ama tabi bizim partililer de merak etti. ‘Neden Genel Başkanı Amerika’ya gitti, İngiltere’ye gitti, üniversitelerle görüştü, büyük firmalarla görüştü?’

“3 Aralık’ı bekle ve asla; unutma gelmekte olan”

3 Aralık’a kadar sabredin. 3 Aralık’ta yeni bir vizyon açıklayacağız. Türkiye’nin anlatımı şöyle bir bakın. Ortalama 7 yılda bir kriz olur. Bazen bu krizler çok derin olur. Ve bu krizlerden bir avuç insandan çok faydalanır. Büyük gelirler vurur. Ama milyonlar bu kriz nedeniyle büyük mağduriyetler yaşarlar. Ekonomi bakanlarını konaklayanlar, maliye bakanlarını bakanlar, hükümetler geldi gitti. Ama krizler bizim hayatımızda hep oldu.

Türkiye’yi artık bu kriz zincirinden kurtarmamız lazım. Emin olun çok güzel şeyler açıklayacağız. Sonsuza kadar krizi bitirecek olan bir vizyon açıklayacağız. Vizyonumuz hazır. Ekiplerimiz hazır. Yatırımcılar hazır. Taze para hazır. Türkiye’yi bu beladan sonuna kadar kurtaracağız. 3 Aralık’ı bekleyin ve asla unutmayın. Geliyor gelmekte olan.”

TIKLAYIN | Kılıçdaroğlu: Ekiplerimiz, askerlerimiz, taze para hazır; sonuna kadar krizi bitirecek bir vizyon açıklayacağız, 3 Aralık’ı bekleyin

Leave a Comment