4425 SMS gönderen kişilere o banka 20 bin TL kredi verecek

4425 SMS gönderen kişilere o banka 20 bin TL kredi verecek – İhtiyaçların kullandığı bu dönemde kredi ve kredi kartlarına yöneldi. Birçok banka bünyesine yeni müşteri hizmetleri adına çeşitli kampanyalarını duyurdu. Kamu ve özel sektör bankaları yeni işletme özel sıfır faiz ihtiyacı, alışveriş kredisi verebiliyor. Limit bölümleri 5 ya da 10 bin TL’ye çıktı. Bankadan bankaya çeşitliliği gösteren duruma yeni özellik geldi. 4425’e direkt SMS atan kişilere 20 bin TL ihtiyaç kredisi verilecek.

Kredi borcun 100 bin TL’ye kadar yükseldiği, 48 ay vade seçeneklerine kadar belirli faiz oranı oranıyla istekleri artık mobil bankacılık veya SMS üzerinden rahatlıkla yapabileceğiniz döneme giriş yaptık. Türkiye’de 40 milyona yakın sahibinin ödemeleri ile haşır neşir olduğu bilgisi elde edildi. Mevcut kredi kampanyaları ile bu sayının artacağı düşünülüyor. Enflasyon ile mücadelede 2023 yılı konut ve ulaşım kredisinin patlama yılı olabilir.

4425 SMS gönderen kişilere o banka 20 bin TL kredi verecek

AKBANK SMS İLE İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank, 4425 SMS gönderen kullanımına ihtiyaç kredisi veriyor. 100 bin TL’ye kadar üst limitin açıklandığı açıklandı. Terminal şartları dahilinde kredi temin ederek giderlerinizi gönül rahatlığıyla karşılayacaksınız. Birden fazla borç ilişkinizi sonlandırabilir. Herhangi bir yere borcunuz yoksa yatırım alternatifi olarak köşede birikim yapma şansınız var.

Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi unsurları;

  • Findeks KKB Kredi Notu Değeri,
  • Gelir beyanı,
  • Türk vatandaşı olmak,
  • 18 yaşında büyük olmak,
  • Birden fazla bankaya yüklü tutar borcunuz harcanır.

Yukarıda belirtilen hükümler yerine geçen hükümler 4425 SMS göndererek Akbank’tan 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi temini güvencesi. Sadece şartların sağlanmasında bu işlemin gerçekleştirilmesidir.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yukarıdaki Akbank SMS numara hattı sadece Turkcell Kullanıcılarına özel geçerli numaradır. Vodafone veya Türk Telekom hat kullanıcıları Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir.

SMS nasıl gönderilir;

Kullanıcıların hangi kullanıcılarını kullandıklarını öğrenmelisiniz. Sonraki mesaj bölümünü bu Turkcell için geçerli olmak kaydıyla SMS örneği, ”Kredi TC Numara 4425”e mesaj atacaksınız.

AKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI

Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi alımı onaylandığı zaman faiz oranı ve vade farkı seçenekleri sunulmaktadır. Akbank 20 bin TL kredi faiz oranları, 12 ay vade yüzde 2,23. 24 ve 36 vade yüzde 2,26 faiz oranı uygulanıyor.

Ödeme tesisi;

4425 SMS gönderen kişilere o banka 20 bin TL kredi verecek - Resim : 2

Yukarıdaki yer alan bütün resmi bilgiler internet sitelerinde alınmıştır.

Leave a Comment