68 yaşında bıçak gömülü adam, 9 cm için 3 ay süren verici acı bir ameliyattan geçti

68 yaşında Roy Conn3 ay süren ‘acı verici’ bir kemik uzatma çalışmasından boyunu 1.70 santimetreden 1.79 santimetreye uzatma.

Conn, İki katmanın düğümlenmesi ile yapılan bu boy uzatma ameliyatı için 130 bin İngiliz Sterlini (2 milyon 872 bin 73 TL) ödedi.

“AMELİYAT SADECE KENDİM İÇİNDİ”

Roy, ameliyatın ardından ITV‘nin Bu sabah tutuklama katıldı.

Program sunucuları çobanpüskülü ve PhilRoy’a “Mutlu bir evliliğe sahip ve 70’lerine göre bir adam, böyle acı verici bir ameliyata neden girer ki?” soruda bulundu.

Roy, bu yaratık Kısa boyum, benim için çok büyük bir problem değildi, bir saplantım yoktu bu konuda ve haklısınız, hayatım boyunca daha önce bu ameliyatı karşılama durumum olmuştu ancak bu vakte denk geldi. kendim için istedim, başkaları için değil” ifadeleriyle cevap verdi.

İyileşme hakkında açıklamalar konuşan Roy, “İlk başta çok zordu ve evet, kesinlikle oldukça acı vericiydi. dedi.

CERRAH AMELİYAT HAKKINDA KONUŞTU

Roy’un cerrahı, bacak uzatma uzmanı Kevin Debiparshadameliyat hakkında “Böyle bir amaliyatın yaklaşık olarak bir buçuk saat sürer. Hasta, ameliyatın ardından bir uzama sürecinin geçer, bu süre içinde günde yaklaşık bir milimetre uzar” dedi ve sözlerine, “Yaklaşık 3 santim elde etmek 25 gün, 9 santim uzunlukları elde etmek ise yaklaşık iki buçuk ay sürüyor” ifadeleriyle devam etti.

Doktora göre erkek uzatma ameliyatı, pandemiden sonra çok daha popüler hale geldi.

Ameliyatın pandemi başladıktan sonra popülerleşmesinin nedeni hakkında konuşan Debiparshad, “Evden yapmaya, boy uzatma ameliyatından sonra gelen dinlenmeyi tamamlamaları çok daha kolay bir hale getiriyor. Boy uzarken hasta evden çalışmaya devam edebilir ve uzatma sürecini birdenbire şaşırtabilir” kullanım kullandı.

.

Leave a Comment