7 Soruda Ethereum Birleştirme Güncellemesi | Kriptoland için ne anlama geliyor?

class=”medyanet-inline-adv”>

Güncellemeyi için ilk etapta neden blok zincirini tamamlamak için. Herhangi bir otoritenin kontrolünde olmasa da merkeziyetsiz olmak kripto teknolojisinin en önemlilerinden biri. En büyük blok zinciri olan Bitcoin ve Ethereum Proof of Work (PoW) adı verilen bir ölümden, herhangi iki kontrolsüz bir şekilde. Bu süreç ise karmaşık matematik problemlerini çözerek yeni ve işlemleri onaylayan ‘madendenciler’ tarafından yürütülüyor. Ancak bu tanklar hakkında muazzam miktarda enerjiyle, dünyanın dört bir yanında gece gündüz demeden yurt dışında.

Avrupa Merkez enerji tüketim Bankası, İspanya, Hollanda ve Avusturya gibi ülkelerin enerji tüketimi ile aynı enerji harcamasına sahip.

Bu gelişmelerden paralar enerjileri günleri, ayrıca değerlendirmelerden sık sık eleştiriliyor. 15 Eylül olarak güncelleme yıllarını en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un enerjisi büyük azalacak ve onu çok görecek kripto para birimi olan Bitcoin’den çok daha çevre dostu hale gelecek.

class=”medyanet-inline-adv”>

İMKANSIZ GİBİ GÖRÜNEN PEK ÇOK ŞEY GERÇEK OLACAK

The Merge güncellemesi ne anlama geliyor?

Güncelleştirme- Ethereum’un ‘PoW’ bakış açısını ifade eder. Gerçekleşecek olan enerjinin tüketeceği 99’dan fazla azaltacağından.

PoS idaresinin işleyiş şekli, yeni blok için onlar için oluşturulur. Rastgele kişileri doğrulayıcı görevleri üstlenir. Bu kişilerden oluşan kişiler tarafından seçilen kişilerden oluşur. Blok ekleme ve tasarımlardan sonra tasarımlardan tercihlerini alırlar.

Kripto Para Uzmanı Oytun Es, güncellemenin Ethereum uygulamasının kökten anlamına gelmesi anlamına gelmez, “Yani cihazlarla madenciliği türü olan PoW yerinde, elinde Ethereum tutanların doğrulayıcı olabildiği bir gelecekya geçiş yapılacak. Bu güncellemeyle Ethereum tarihindeki en güncellemeyle karşı karşıyayız” kullanımda.

Kripto Para Uzmanı Buraköö, Kripto Para Uzmanı Buraköö, Mer’in güncellemesinin esasında iki blok zincirinin bütünü olacak olması muhtemel olması Po, “Bun’un değerlendirmesine göre değerlendirilecekse, Ethereum’un poW hedefna olarak değerlendirilmesi. . Bitcoin’in de alternatif PoW, enerji bir sistem. Ethereum’un geçişi geçişi, PoS ise enerjiye güvenlikn olmayacak, bloktaki blokların üretimi, doğrulanması, bloka hedeflenebilirin doğrulayıcı dediğimiz sistemlerle ağaledikleri tokenlerle birleştiğinde.” dedi ve güncellemesini açıkladının Ethereum için anlamı şöyle:

class=”medyanet-inline-adv”>

“Esa sen Ethereum aralıyor büyük diyeceğiz. “Ethereum “Ethereum” çok daha çevre dostu, verimli ve sürdürülebilir bir gelecek gelecek. İleriye yönelik olarak geliştirmelerle birlikte Ethereum’un 100 bin çalışması bir blok zinciri olması hedefleniyor. Elbette bu, bugünden yarına olacak bir şey değil ama Merge, bu doğru bir adım olacak.Bu da mevcut durumda gibi görünen pek çok şey çok büyük planlanıyor.

başına, Ethereum’un karbon ayak izinin tek başına Finlandiya’nın herhangi bir yıldaki enerji kullanımıyla, her şeyden önce olabilirsin.

BaşarılıN DÜŞMESİNE KATKISI OLAN BİR ETKEN ORTADAN KALKACAK

class=”medyanet-inline-adv”>

Kripto para madenciliği tarihe mi karışıyor?

Oytun Es, “Güncelleme kripto para madenciliğini tarihe karıştırmayacak” diye düşünülmesi imkansız. “Hala madenciliği yapılan yerlerde altcoin var. Güncelleme ile Ethereum uygulaması, kullanılanla yapılan Madencilik tarihine karışmış olacak.” dedi.

Kripto Para Uzmanı Bestenaz Süllü ise “Eski tarz madenciliğe karışacak ancak elinde olan aletler olan PoW konsensüsünü kullanan diğer coinlerin madenciliğine yönelecekdedi ve ekledi: “Ta ki PoW coini kalmayana kadar.”

Köse ise, Ethereum’a bir “Mevcut’ın çizerek çizerek geliyor. Birleşme sonrası ise bu rakamlar, 1600 ETH’ye gelecek. işaret ediyor. Ayrıca, Ethereum’da yapılan satışı dediğimiz, fiyatların fiyatında katkısı olan bir girişlerinde de kalkmış olacak”.

class=”medyanet-inline-adv”>

Güncelleme ile birlikte blok olarak gösterilecek şekilde azaltılacak. Şu anda, günde yaklaşık 13 bin Ether çıkarılıyor. Güncelleştirmeden sonra bu sayı günde yaklaşık bin 600 Ether olacak.

‘BAŞARISIZ OLURSA FİYATLAMAYI OLUMSUZ ETKİLER’

Güncelleme başarılı olamaz/olmazsa ne olur?

Ağın geliştiricileri, son birkaç oluşturulacak şekilde güncellemeyi provalarını yürütüyor ve güncellemeyi raydan çıkarabilecek veya geciktirebilecek herhangi bir senaryoya uygun olarak çalışacak. Geliştirmeler, geliştirmenin tam olarak planlanabileceğine yönelik olarak devam edecek veriyor. Ancak olan kadar bir kripto para birimi blok zincirinde yapılan en büyük büyütmek için, Ethereum Merge ile ilgili bazı riskler de var.

Güncelleme başarılı olacak tüm Blockchain için bir çağ kapanıp bir çağ açılacağı vurgulayan Köse, “Birleşme ile birlikte gelecek olan PoS ile çok kullananlar blok zinciri var. Ancak bu ilk defa Ethereum gibi çok büyük bir blok zinciri için deneniyor. akabinde saldırı gibi sorunlarla karşılaşılması durumunda iyiye doğru öngörüldüğümüzün düşünüldüğünde” kullanımlarda bulunuldu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Es ise denemenin güçlü olduğu ve emin olduğu için çok fazla yapıldı, “Güncellemenin tamamıyla sonuçlandırıldı. Bu amacın amacına ulaşmaktır. En fazla takvimde küçük olabilir. Ancak yine de tamamlayıcı nitelikteki Ethereum fiyatlamasını etkilemek” dedi.

7 Soruda Ethereum Birleştirme Güncellemesi |  Kriptoland için ne anlama geliyor

BEKLENTİLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ÖNEMLİ BİR AŞAMA

Güncelleme ile birlikte çalışma programlarından oluşan ve hızı artacak mı?

Haberin beklendiği kadar büyük dikkat çeken Köse, “Güncelleme ile birlikte cihazlardan düşecek, kullanılacak pek bir yaklaştırma yapılmayacak ve kapasite de artmayacak. Ancak olacak. için gerekli bir hazırlık olacak. İşlem hızının artması, işlem ücretlerinin genişletilmesi ve kapasitenin genişletilmesi gibi genişletilmesi için PoS daha kolay uygulanabilir olacak” dedi.

KISA VADELİ YUKARI BASKILAYABİLİR

Güncelleme Ethereum’un nasıl olacak?

Köse, Merge konusunda her şeyden önce hazırlanmış olan bir konu var. Şu anda Ethereum’da gün geçtikçe 13 bin ETH yolundan ilerliyor. Merge’den sonra ise bu rakamlar 1600 ETH’ye başlar. 20 milyonluk satış baskısı ETH’nin kalkacak. ETH’de enflasyon oranı yüzde 90’a yakın. Bunun için ETH fiyatına dönüş kılavuzu ama kısa süreli hareketler manipülasyonlarla yönlendirilebilir. Örneğin, Merge içinde veya kullanıma hazır bir şekilde kullanıma uygun bir kıyafet giyecek.

Süllü ise, “Satınalmacılar için teklifler ayrıntılı fiyatları kısa kısa plandan hedefleyebilir. Bununla birlikte, beklentim, Ethereum’a kadar büyümeden büyümeyle uyum sağlamalıdır.

7 Soruda Ethereum Birleştirme Güncellemesi |  Kriptoland için ne anlama geliyor

KRİPTO PİYASASINA DOPİNG OLUR MU?

Altcoinlere ne gibi etki olacak?

Güncelleştirme Ethereum’un bir işlenişinde, Ethereum’un dominanının çalışmasının gözden geçirilmesi, “Süllü düşünmekten bahsediliyor.Hatta bulunabileceği piyasa değeri açısından Bitcoin’i gözde olabilir. Yaklaşık bir yıldır kampanyalarının etkinlikleri gülmüyor. Güncelleme işlemi bir canlılık yapacak ama yine de netliğe var. Henüz regülasyonlar konusunda bir netlik yok. Son gelen Beyaz Saray raporunda eski tip madenciliğin yasak olduğu söyleniyor. Bu netlikler devam etmeyecek 2024 kadar süre boyunca gözlemleriziz” kullanımları.

“Güncellemenin Ethereum blok zincirinin üzerinde yükselen reklamlanmalarına pozitif teşvik” diyen Köse, “Birleştirmede başarılı olmanız, bu etkiyi hemen kısa sürede yapmamalıyız. Orta vadeli beklentiler daha uygun olacaktır. Öte yandan Merge’ün ‘alt boğası’ dediğimiz, bütün altcoinlerin fiyatlarının günlük gibi bir etki yaratmasını planuz” dedi.

DOLANDIRICILARA!

kayıtlı değil mi?

ABD’deki dijital ortamı korumak için ne yapmaları merak ediyor. Uzmanlar ise seçimin ve güncellemeyi öneren dolandırıcılara karşı dikkatli olunmasın şu şekilde çiziyor. Çünkü güncellemeden önce fonlarınız veya çantanızda herhangi bir şey yapacaksınız. Güncellemeden önceki tüm fonlar, aynı görünümde olacaktır. Yükseltmek için herhangi bir yapılmasına gerek yoktur.

.

Leave a Comment