70x Yaptı ve Durmuyor! – kriptokoin.com

Bugün Binance listelerinin az bilinen bir altcoin projesi 70x’den fazla yükseldi. BUSD çiftinde altcoin güneş 20x’lik kazançla başladı.

Binance bugün ilginç bir altcoin rallisine ev sahipliği yapıyor

Kişisel bilgisayarlar veya sunucular gibi dağıtık depolama hizmetleri sunan Sonm (SNM), Binance kartında ilk sıralara yükseldi. SNM Coin, BSC odaklarındaki yeni protokollerden biridir. Müşterilerine uygun mahiyetli depolama çözümleri sunmayı amaçlıyor. Bu yıl Microsoft, Google ve Amazon gibi pek çok şirketten bulut depolama çözümlerine yönelik hamleler geldi. Filecoin ve Arweave gibi kaydetmenin yanında, BSC tabanlı SNM Coin’de öne çıkan isimlerden biri olmayı başardı.

Sonm (SNM) neden yükseliyor?

SNM fiyatı 20 Kasım’da 70x gibi muazzam bir ralliyi başardı. Gün içinde Bitcoin ve Ethereum’dan sonra en fazla işlem gören üçüncü kripto para birimini aldı. Piyasa kısa değeri süresinde 100 milyon doları aştı. Ancak, piyasa görüşleri rallinin spekülasyona dayalı olduğundan şüpheliler. Sosyal ortamlarda yer alan anlatımlara göre SNM Coin çevresindekiler bir “pump and dump” organizasyonuydu. Fiyatının yükseldiğini gören bireysel kişilerdeda ralliye katkı sağladı.

Bu arada, rallinin ağırlıkta olduğu dip bölge olan 3.94 dolardan 4,2 milyon dolar değerinde SNM satıldı. Balina botları tarafından yapılan satışın arından SNM fiyatı 2x’den fazla yükseldi.

Sonm (SNM) nedir? Altcoin sahipleri için neden önemli?

SONM (SNM), kişisel bilgisayarlar ve madencilik makineleri dahil müşterine yerinde bulut depolama çözümleri sağlar. Diğer seçenekler arasında başka kullanıcı bilgi işlem maliyetlerini kullanan veya araç kiralamak yer alır. Kullanıcılar, SNM token kullanarak SONM kaynaklarını kazanabildiler. Altcoin projesi temelde, küresel bir bilgisayar platformu ve gerçek dünya uygulamaları sağlar. CGI oluşturma ve saklamaları yapma gibi birçok farklı işi gerçekleştirme yeteneğine sahiptir. Ek olarak, merkezi olmayan, uluslararası bir pazar olarak işlev görür. Projeleri için bu gücü kiralamak isteyen müşteriler dizüstü bilgisayarlar, PC’ler ve sunucular gibi atıl bilgi işlem kapasitelerini paylaşmaya alıcı sağlayıcılarla birleştirir.

SONM, özellikle bilgi çerçevesini kullanarak bulut ürünlerine ve hizmetlerine uygulanabilir ve uygun yollarla bir alternatif sunar. Bu depo havuzu kaynak havuzu sayesinde zincirlere bağlı, sınırsız ve etkin işlem gücü sağlıyor. Tüm bu unsurlar, SONM’nin yükselmesine ve değer kazanmasına yardımcı olarak SNM’nin fiyatını da katlıyor. SNM token şu anda dünyanın en büyük borsası Binance’de işlem görüyor. kriptokoin.com olarak hazırladığımız ayrıntılı rehbere buradan ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi twitterda, Facebookta ve instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi korumanızda olduğunu ve meydana gelen kayıplarınızın sizin koruyucunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım sonucu değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlıklar veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü taraf reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitede yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com’un onayından tamamen bağımsız olarak bulunduğu yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve kapatma pencerelerinin kullanıcı korumasındadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link gösterimi yapılarak alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kapatılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hakları ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimlerde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Leave a Comment