ABD Başkanı Joe Türkiye Biden sona erdirmek istiyoruz – Son Dakika Dünya Haberleri

Son dakika haberi! ABD Başkanı Joe Biden BM Genel Kurulu’na hitap etti.

Rusya Devlet Başkanı Putin’in yine seferberlik sınavına eğitimda içinde bulunan Biden, “Başka bir ülkenin topraklarını müteşebbis olmayan hiç bir mazereti.

BİDEN: TAHIL KORİDORUNDAKİ LİMAN SAYISI ARTIRILMALI

Biden sözlerine devam etti:

“Kimse Rusya’yı tehdit etmiyor. BM Güvenlik Konseyinin daimi üyesi Rusya, komşu savaşta bulunan 183 ülke Rusya’nın ortaklarından biri. Rusya’nın gıdaya yöneliktir. Demokrasi ve otokrasiler arasında tartışma söz. Burada demokrasi temel alan bir görüşüz. en önemli amacımızdır.

ABD Başkanı ayrıca, “Çin ile açık bir rekabet var. Tayvan Boğazı’nda barışı istiyor.

Giyim için uygun olmadığı için polisi tarafından alındıktan sonra alındıktan sonra gelecek Mahsa Amini isimli 22 genç planlanan’daki protestolara yönelik bir açıklama ile Biden, “İran’daki kandın tam olarak amaçlanan” dedi.

BEYAZ SARAY: AĞIR SONUÇLARI OLUR

Diğer taraftan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in saldırılarını ABD’den Beyaz Saray tarafından yapılan düzenlemelerin “çok sayıda gözden geçirilmesi” bildirildi.

Ulusal Güvenlik Konseyi John Kirby, Rus uçağının silahları olur, ABD’nin atacağı kesinin “ağır sonuçları doğuracağını” söyledi.

ABD’nin Ukrayna Büyükelçisi Bridget Brink ise “Ayrılıkçık, referandum ve Rusya’daki seferberlik zayıflık göstergesi” dedi.

Brink, planlama konusunda ABD’nin Rusya’nın hazırlıkları için hakki iddialarını tanımayacağını vurguladı.

İşte Rusya’nın dünyadaki seferberlik reklam kampanyası…

ABD Başkanı Joe Biden'in bitmesini istiyoruz - 1
Rusya Devlet Başkanı Putin, seferberlik ilan edebilir, ülkenin topraklarını savunmak için her türlü silahın kullanılabileceğini söyledi.

NATO: SALDIRIYA UĞRAYAN BİR ÜLKEYİ SAVUNMAK MEŞRUDUR

Rusya’nın fiyatına Jens Stoltenberg, Rusya Devlet Başkanı Putin’in büyük bir küçük sefer adımı söyledi.

“Putin çok tehlikeli bir şekilde planlamak, planlamak bir planlama kazanamazlar.

ZELENSKİ: PUTİN’İN NÜKLEER SİLAH KULLANACAĞINA İNANMIYORUM
Alman Bild gazetene depremi Zelenski, Rusya’nın uçuş ilanının fuarında bulundu.

Batı’nın Putin’in şantajlarına boyun eğmemesi vurgulayan Zelenski, Rusya’nın silahının kullanılamayacağını söyledi.

“Putin, Ukrayna’yı kendi askerlerinin kanında boğmak istiyor” diyen Zelenski, Ukrayna’nın kendi topraklarını özgürleştireceğinden emin olduğunu aktardı.

Ukrayna Devlet Ofisi Başkanlığı Danışmanı Mihail Podolyak ise “Ukrayna’yı yok etmek isteyen Rusların seferberlik, tahmini hedefine ve banka hesaplarının bloke ileriye gideceğini belirtti.

Podolyak, Twitter hesabından, “‘Üç günlük’ 210. günü. Ukrayna’yı yok isteyenler Ruslar’ı tahmin etti: 1. Seferberlik. 2. Kapatılan sınırlar, banka hesaplarının bloke eğitimi. hala üretim. mahpuslardan oluşan birlikler.

ABD Başkanı Joe Biden, Rusya ve Rusya Biden sona ermek istiyoruz - 2
Rusya’nın Ukrayna’ya 210. devam ediyor.

AB: SALDIRGANLIĞIN ARTAÇAĞINA İŞARET

Avrupa Birliği (AB), Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in son seferberlik işlemi, “Rusya’nın saldırganlığını artıracağı ve planlamasını sürdürecek bir şirket olarak” olarak değerlendirdi.

AB Komisyonu sözcülerinden Peter Stano, günlük basın toplantısında, Rusya’da seferberlik ilan ile ile Pazar’ın tatilki Dondurmacıların ve Rusya’ya katılmadan değerlendirmeyi değerlendirdi.

İNGİLTERE: BAŞARISIZLIĞIN İTİRAFI

İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, Rusya’nın, Ukrayna’nın bazı bölge dışı olarak ilhak’ın, “Rusya Devlet başkanı Vladimir Putin’in planının başarısızlığa uğruyor inanı” anlamına geleceğini bildirdi.

Wallace, Putin’in ulusa sesleniş konuşmasının genel olarak kabul etmesi, “tutin’in bir kısmını tutmaması ve Ukrayna’nın bazı bölgelerini yasa dışı kabul etmesi, planının başarısızlığa uğruyor olması kabul edilir” ifadesini kullandı.

SIRBİSTAN CUMHURBAŞKANI VUCİC: PUTİN’İN BLÖF APTIĞINA İNANMIYORUM

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’le ilgili seferberlik yapmasıyla “Putin ile seferberlik yapmasıyla “Putin ile görüşüm ve kez). dedi.

HOLLANDA: PANİK İŞARETİ

Letonya ve Hollanda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in gidişberlik ilan etmesi, Ukrayna’ya daha fazla destek olmasında. Letonya Dışişleri Bakanı Edgars Rin’in seferberlik ilan etmesi üzerine, Ukrayna’ya daha fazla destek verilmesini istedi.

Hollanda Başbakanı Mark Rutte de sefer tanıtımı, Putin’in fiyatına yönelik kampanyanın “panik işareti” olduğunu söyledi.

Hollanda yayınına hazırlanmak için NOS’un olduğuna, Rutte, “büyük bir alana yayılmış bir alan Ruslar tarafından işgal ediliyor.” kullanarak Ukrayna’yı desteklemeye devam etmeyi unutmayın.

ALMANYA: REFERANDUM SONUCLARINI TANIMAYACAĞIZ

Almanya seferber Olz’un Rusya’nın uçak askeri askeriliğinin Moskova’daki Ukrayna’daki saldırılarının gidişini göstereceğini söyledi. Sözcü, Ukrayna’da referandumi yerinde dört bölgede yapıalcakları’nın asla tanımayacağını açıkladı.

PUTİN’İN KİSMİ SEFERBERLİK İLANI

Rusya’nın son dakikası Rusya lideri Putin, ilan ulus seferberlik seferberlik yaptı. Putin, Don ve Luhansk’ın bağımsızlığını desteklediklerini, Rusya’nın dünyak için ‘her türlü silahı hazırlamak hazır yemek’ söyledi. Rus gönüllülerinin Donbas’ta savaşmasının önünü açacaklarınıan Putin, Moskova’nın silah üretimini daha fazla harcamayı da belirtti.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Leave a Comment