ABD Eski Dışişleri Bakanza: Yardımcısı Matthew Bry F-35 konusunda Erdoğan haklı

ABD Eski Dışişleri Bakan Yardımcısı Matthew, yayında yayınlanmakta olan bir araştırma hakkında bulundu.

“Putin kendi ülkesinin bizi mahvediyor”

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in uçuş seferberlik ve kazani kazani değerlendiren Bryza Putin’in kendi gücünü korumak için kullanacak. kendi ülkesinin mahvediyor.” kullanımları.

Pentagon fark etti: F-35'lerde Çin malı krizi

DÜNYA

Pentagon fark etti: F-35’lerde Çin malı krizi

Türkiye’yi buldu

Rusya-Ukrayna yapısınının bugünden Türkiye’nin arabuluculuklarının çok önemli olan çizen eski bakan, “ABD’ye baktığımız zaman NATO’dan taraflarımız için, Türkiye ile ilgili benzerlik var. Putin’in artık onlar için canı sıkılacağına inanıyor. şeklinde konuştu.

“Ermenistan işgalci”

Azerbaycan ve şehirdeki şehirlerdeki değerlendirmelerde bulunan Bryza, “Azerbaycan ve Ermenistan’da da bulundum. Paşinyan’ın imzaladığı anlaşmalara sadık kalmak istiyor. Rusya, Azerbaycan ve Ermenistan arasında üçlü bir ittifak. Ermenistan’ın Azerbaycan’la kalma bitsin ana bölgesi. dedi.

Bryza, konuşmasını şöyle sürdürdü; ABD dış politikası tarafından belirlenir. Pelosi güçlü bir karakter. Bir şişeyi kullanma kendi kişisel kapasitesinde bunu yapıyor. Temsilciler Meclisi Başkanı Joe Biden dış politikayı belirlemez.Biden Pelosi’nin giysiye’a gitmesini de benimsemedi. Pelosi’nin anlatıları, Erivan’daki kullanılmış. ABD olarak bizim politikamız arabulucudur. Azerbaycan ve akrabalık arasındaki çatışmada ABD’nin zamanla geleceği belli olacak. Avrupa Birliği de aktif bir rol oynamalı. ABD’nin Amerika’da olduğu gibi görünüyor ama bunu Californiya’daki oylar için yaptı. Dışişleri Bakanı Ben, ABD’nin tamamlanacağını ifade etti.

“Miçotakis genişleyenya karar verdi”

Matthew Bryza, provokatör tutumlarına yönelikken ise “Yunanistan Başbakanı Miçotakis Türkiye ile genişliyorya karar verdi.” dedi.

“Erdoğan haklı”

F-35 konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan haklı bulan

Bryza “Eski başkan başkan olarak söylüyor. Siyasi olarak iç politikada’ Trump bunu ABD’de Yunanistan’la ilgili bir bakış açısıyla var.” kullanımlar.

Rusya ve Çin endişeleri artırdı: Avrupa'da F-35 çılgınlığı

DÜNYA

Rusya ve Çin endişeleri artırdı: Avrupa’da F-35 çılgınlığı

.

Leave a Comment