ABD’li Politikacıdan Kritik LUNC Tahmini!

Ünlü ABD’li itfaiyeci David Gokhshtein, çöken Terra ekosisteminin eski tokeni LUNC hakkında gündemde. Gokhshtein, LUNC’un geri dönüşün yolunu da açıklayacak!

David Gokhshtein: LUNC, şu an için bir piyango bileti!

kriptokoin.com‘dan sonraki oyun arşivi çöküşünün en büyük oyunu Terra’ydı. Çökmekle kalmıyor, kripto ekosistemine yönelik olarak şüphelilerin görünüşte neden oldu. Öyle ki, üzerinden bir geçen zamanlane günleriyle eski ve yeni tokenleriyle hala gündemde.

Gokhsh Media’nın kurucusu David Gokhshtein, Terra’nın eski tokeni LUNC’atein ile ilgili gelişim gösteriyor. Gökhöğrenimi’ statüsünü terkedip ve yetişkin bir senaryosu oluşturursa geri dönüşün umutlu olduğunu kaydetti. Bu ABD’li itfaiyeci şu değerlendirmeyi yaptı:

LUNC, Kwon tarafından değil, bir topluluk tarafından yönetiliyor. Yarısı sırf kumar oynamak için bu pisliğin içine atladı. Diğeri ise çöküşten kalkanlar. Meşru bir örnek oluşturmanın bir yolu tercihlerse, bir geri dönüş olur. Ancak, şu an için sadece bir piyango bileti.

Gokhshtein, LUNC’u çocuklar için klasik müzikli maçda olduğu gibi bir piyango bileti olarak konuşuyor. Müzik için, oturmak için bir sandalye bulması gerekiyor. Ancak, onun zamanlarından daha az koltuk vardır. Gokhshtein LUNC örneğinde de, bu token’lerle dolu bir kişi burada zaman sandalyesiz kaldığını söylüyor. Özetle Gokhshin, LUNC’u, kumarbazların hızlı ulaşım için satın alındığını söylüyor.

öğle yemeği

İşte en büyük meydan okuma

Bu arada Terra Classic, topluluğa ait olduğunu iddiasını yineliyor. Ayrıca, Terra’nın kurucusu Do Kwon’dan planlanmayı sürdürmektesiniz. Ancak, Terra’da eski bir üretici olan Chen, bazı temel kaynak sıkıntısı çekiyor:

LUNC balinaları kim? Ağı kim kontrol ediyor? Ve, ‘topluluk’, asimptotik satın alınabilir alan birkaç kötü oyuncuya göre ne kadar sahipleniyor?

öğle yemeği

Hareketle Chen, isyancılar kadar kimin için çalışacaklarını anlayana Classic inşa edilecek olan inşa edileceklerin zor belirtiyor. Ayrıca, %1,2 vergi yakma planı 21 Eylül’de girecek. Bu yönlendirmeleri netleştirmenin da çiziyor.

Birlikte belirli Terra CEO’su Do Kwon’un yer yasal durum başka bir ilerliyor. Kwon’un Singapur’da olduğu iddiaları geliyor. Ancak, Singapur polisi artık yetişeceklerini belirtti. Bu yüzde, bu iddianın artık bir geçerliliği kalmadı. Bu arada, Terra tokenları LUNC ve LUNA, yeni bir baskı görülüyor. Basında, iki token de günlük bazda %7,61 ve %6,42 düştü.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satın alınmasını planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm program geliştirmeleri geliştirme ve ilgili ilgililere aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment