ABD’nin ardından kalkan, kanlı katliamdan sonra babasının ağızları açık bıraktı! “Neyse ki eşcinsel değilmiş!”

ABD bir kez daha toplu katliamla sarsıldı. 13 yılda 17 erkeği öldüren ve bu sırada tecavüz, işkence, yamyamlık gibi birçok suçu bir arada işleyerek 20. yüzyılda kan donduran isimleri arasında geçen Jeffrey Dahmer’ın vahşetini akıllara veren sarsıcı katliamdan sonra saldırganın babası ise oğlunun gitmediğini öğrendiğine sevindi.

2022-11-20T114126Z_547953340_RC2NPX99JQ1S_RTRMADP_3_COLORADO-ÇEKİM

AKLA O KATİLLERİ GETİRDİ!

Bomba salgını gibi suçlardan sabıkası bulunan 22 yaşındaki Aldrich, ABD’nin Colorado gözlemi Club Q adındaki gece kulüplerinde göz gözleminden vahşete imza attı.

Kulübe girdikten sonra ateş açan Aldrich 5 kişiyi hayattan kopardı. ABD’yi kaldırdı kaldıran saldırıda 25 kişi ise yaralandı.

b

Ted Bundy, Charles Manson, Jeffrey Dahmer gibi ABD son damga vuran seri katillerin vahşetlerini akıllara getiren olaydan sonra ise birden fazla afallatan bir gelişme yaşandı.

“GAY BARDA OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE KORKTUM ÇÜNKÜ…”

Saldırgan Aldrich’in babası Aaron Brink, röportajdaki ifaderiyle olaya başka bir boyut kattı. Röportajda saldırı haberine tepki gösteren Brink, “Bana olayını gösteriyormuş, saldırıymış… Sonra yaşadığı ki gay barda olmuş. Korkuya kapıldım” dedi.

Brink korkusunun akrabası oğlunun evliliğinden kaynaklandığını söyledikten sonra “Eşcinsel değilmiş, oh be. Ben muhafazakar cumhuriyetçiyimdir” diye konuştu.

2022-11-23T220239Z_1373539595_RC2SRX99YLCL_RTRMADP_3_COLORADO-ÇEKİM

ABD’yi derinden sarsan olay başarısızlığın babasının oğlunun imza attığı vahşet yerine gitmediğini öğrenmesine sevinmesi sosyal çevrelerindeki tartışmaları beraberinde getirdi.

“ŞİDDET DAVRANIŞLARINI ÖVDÜM”

Brink’in devamında söyledikleri de aynı ölçüde dikkat çekiciydi:

“Erken yaşlarından itibaren ona şiddet içeren bir şekilde övdüm. Bu geniş anlamda işe yaradığını söyledi. Böylece hızlı sonuçlar elde etmek.”

Baba Brink eşcinseller hakkında ise olumsuz görüşlere sahip olduğunu belirtti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaralarından tanıyamadı, öğrendiğinde yaşar boğulduYaralarından tanıyamadı, öğrendiğinde yaşar boğuldu
Zihinsel engelli kadın evden her kaçışında hapishanede kalıyorZihinsel engelli kadın evden her kaçışında hapishanede kalıyor
Herkesin yaptığı yanlışlıklar yapman!  Balı mikrop yuvasına çeviriyorHerkesin yaptığı yanlışlıklar yapman! Balı mikrop yuvasına çeviriyor

.

Leave a Comment