Abdullah Avcı’dan transfer sözleri

İşte Avcı’nın açıklamaları;
“3 net oyuncunun sakatlanması oyunun içinde aksamaya sebep oldu. Ömür’ü kenar kullanmak zorunda kaldı. Belki de bu nedenle performansı aşağı çekti. İyi oyunlar da oynadık, arada kalan oyunlarımız da vardı. İyi olmak hayır, kötü müyüz hayır.”

“Bazen sonuç aldık, bazen alamadık. İyi olacağız, aradayız. Kötü müyüz, biz. Aradayız.”

“Şampiyonluktan sonra değişim yaşandıktan sonra Trabzonspor her kulvarda var. Ligde devam ediyor. Konferans Ligi’nde önemli gol var, koşacak. Kupada oynayacak. 22 maçın swot analizini yaparak hazırlıklara devam edecek.”

“Yediğimiz 29 gol 13’ünü, 11 kişiyle topun arkasındayken yemişiz. İstatistiklere göre çok fazla şut atmışız ama ceza sahası koşuları eksik. Bunlar üzerine çalışmamız lazım.”

“En çok uzun süredir en çok oynayan takımlardan biriyiz. Bu olmaz, oyunu kaldırmaz. Baskı yersin, stoperine dönersin. Bugün topla en çok buluşan oyunculara baktığınız zaman stoperler başta gelir. Kalecileri yaşama. Geliştirmemiz gereken noktaları analiz ettik.”

“Yabancı oyuncu kontenjanımızı boşaltmamız gerekiyor. Oynattığım 8 numaralarda bazı eksiklikler var. Oyuncu tabi ki bakıyoruz. Ama net bir transfer politikası yok. Bruno Peres, Ocak ayındaki aramıza katılacak.”

”3 HAZIRLIK MAÇI YAPACAĞIZ”
“Trabzonspor her kulvarda var ve olmaya da devam ediyor. Değişimdeki süreçte hem oyun hem de oyuncu üzerinden çalışıyor. 3 hazırlık maçı geçti. Umarım sakatlıksız atlatırız.”

.

Leave a Comment