Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı’ya verildi

Cumhuriyet.com.tr’nin ulaştığı bilgiye göre Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı, Şişli Nişantaşı’ndaki bir AVM’nin dördüncü katından kendini boşluğa sattı.

EN ZOR GÖREV…

Beşiktaşlı iş insanı Asil Bostancı’nın oğlu, Galatas

aray Kulübü eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak’ın torunu olan Batuhan Bostancı için Eyüp Sultan Camii’nde ikindi namazını müteakiben cenaze namazı kılındı.

Cenazeye; Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Kulübü eski Başkanları Faruk Süren ile Adnan Polat, siyaset, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri , Bostancı ve Albayrak ailelerinin yakınları ile Batuhan Bostancı’nın arkadaşı katıldı.

Abdurrahim Albayrak ile Asil Bostancı, taziyeleri kabul etti.

Batuhan Bostancı’nın naaşı kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

NE OLMUŞTU?

Galatasaray Spor Kulübü’nde uzun yıllar yöneticilik yapan iş insanı Abdurrahim Albayrak (68) ve ailesi önceki gün büyük bir acı yaşadı. Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı’nın İstanbul Nişantaşı’nda bulunan bir AVM’nin dördüncü katındaki yemek alanında bulunan balkondan düşerek kaybettiğini açıklamıştı.

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Abdurrahim Albayrak, “Torunum, gözbebeğim, Batuhan’ım, bugün Hakk’ın rahmetine kavuştu. Üzüntümü tarifeye geçmek. Allah masumlar masumu yavrumu cennet mekanına kabul eylesin. Bizlere de sabırlar versin. Ne söyleyeceğimi, nasıl dayanacağımı inanmayacağım” ifadelerine yer yaşıyor.

Üzücü olayla ilgili bugün dikkat çekici bir ayrıntı ortaya çıktı. Cumhuriyet’edindiği bilgilere göre; Batuhan Bostancı, ünlü isimlerin de uğrak mekanlarından olan AVM’ye arkadaşlarıyla birlikte geldi. Arkadaş grubu restoranlarının bulunduğu dördüncü kata çıktı. Bir süre sonra ise Batuhan Bostancı balkondan kendini boşluğa bıraktı.

Alışveriş merkezinde bulunanların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde Batuhan Bostancı’nın hayatını kaybettiği belirlendi.

.

Leave a Comment