Adalet nasıl öldü? Jaguar’lı cinayetten karar vermekten çıktı

class=”medyanet-inline-adv”>

Mahmut Bike, yenilenmek isteyen eşi Adalet Bike’nin başkayla öğrendiği hakkında. Eşine daha önce seçilebilecek bir mekanda 21 Haziran 2021 günü görün. Eşinin ağabe Selahattin Er ve amcasının kızıur Erbek ile kendi Fırat Bike ve arkadaşı Furkan Özcan’ı da gezinerek gösterilen Büyükçekmece’deki parka gitti. Adalet Bike yanında Gökhan Denli ile birlikte bankataydı. Mahmut Bike, Gökhan Denli’nin saldırıp bıçakladı daha sonra da silahlarla vurarak öldürdü. Adalet Bike’yi eve götürmek için zorla otomobiline bindirdi. Otomobildekilerin iddiasına göre, Adalet Bike D-100 Karayolu’nda Mahmut Bike’nin fiyatından ucuz, arkadan gelen Fırat Bike de Jaguar marka otomobiliyle Adalet’i ezdi.

class=”medyanet-inline-adv”>

TÖRE CİNAYETİNDEN DAVA

Mahmut Bisiklet, F.Bisiklet, Furkan Öznur Erbek’ten kaldırıldı. Selahattin Erbek ise yakalanamadı. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı 5 kişiye töre cinayeti suçlamasıyla hakkında müebbet hapis istemiyle dava açtı.

Bakırköy 18’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde önceki gün onay aldı. Mahkemede yargılanacaklarla birlikte Adalet’in tahmini yapılacak, davalara nasıl gidecekler, nasıl bir arkadan gelen arabanın içinde kalacak sorulacak.

.

Leave a Comment