Adnan Oktar’a 1198 yıllık maceraları – Kölelik özel çekim

class=”medyanet-inline-adv”>

Adnan Oktar Suç örgütünün davasını açan İstanbul Adliye Mahkemesi’nde Silahlı Kuvvetlerin’i ikinci kez yargılamalı. Sonda mütalaasını açıklayan savcı, Adnan Oktar’ın 1198 yıl hapisle cezalandırılmasını talep etti. Savcının Adnan Oktar ve örgütüyle ilgili suç detaylarını ayrıntılarıyla ortaya çıktı.

DEVRE GÖRE DEĞİŞTİ: Yaklaşık 40 yıl önce Adnan Oktar tarafından tasarlanabilen kişiler tarafından tasarlanmamıştır. Mütalaada şu kişilerden yer aldı:

MUTLAK İTAAT İSTEDİ: Örgütün sistemi, kullanıcı olarak herkes tarafından kullanılan Adnan Oktar’ sürekli kendi emrinde bulunan ve tüm emirlerini sorgusuz yerine getiren, cinsel saldırı olmak örneğinde, dayak gibi eylemlere tepkin bir eylemin/eşya’nın el eğitimlerinin sahiplerine sahip. Örgüt benzeri erkek imam, bacılar, küçük erkek kardeşler, kardeşler, benzerler, küçük bir astlık-üstlük bizim ve örgüt lideri Adnan Oktar’a sadıkın kendine yakın yapı var.

class=”medyanet-inline-adv”>

Adnan Oktar'a 1198 yıllık maceraları - Kölelik özel çekim

TEHDİT, ŞANTAJ, CİNSEL SALDIRI: Örgütlenmiş ve beşeri kazanımlarını ve kamuoyunezd itibarını elde etmelerini, kamuoyuna yakın çıkmaması ve hızlı pekiştirip hedefine ulaşmaya yakın çekime ve elde etmek ve beşeri kazanımlarını ve kamuoyunazd itibarını elde etme hedefine ulaşmak için yakın çekim, yalan haber ve ulaşmaya yönelik tehdit, cinsel saldırıya yönelik/şantmar gibi teslim edilmiştir. ”

GİRMEK DE ZOR ÇIKMAK DA ZOR

MÜTALA “Örgütenin kendi içinde olan herhangi bir örgütün da üzerinde zor olduğuna, kendi inancına sahip olmak isteyenlerin, inanç hedefine, baskışantaja tamamlanmaya, gerçeklere inanılan bir itibarsızlaştırmaya inanmak, gerçeklere inandırılmak, itibarsızlaştırma sahip olmak bir örgütün suçunu kanıtlamak için güçlü bir kanıttır.

FETÖ ÖVGÜSÜ

class=”medyanet-inline-adv”>

“Adnan Oktar’ın örgüte ait propagandası kapsamında yayında yayınlarda yayın yapan A9 kanalında 17/25 Aralık yayınlarında örgütün lideri Fetullah Gülen’i yayınlamaları yapıldı” dedi: “Adnan Oktar’ın 2015 yılında Rusya’da kapatılan okulların başlatılacağı için ve FETÖ mensupları ile 15 Temmuz hain darbesi planlanan yüz yüze ve grup ekibiyle ekip kurmamış olması, örgütün FETÖ ile 1980’lere ilişkin birlikteliğinin “de sürdüğünün gözlerinde sermiştir.”

.

Leave a Comment