Ahmet Arda Tuzcu: Filmden asıl bundan sonra başlıyor

Gençlerbirliği’nin genç ve yetenekli futbolcusu Ahmet, geleceği ve kariyerna hazırlık çalışmaları yaptı.

Ahmet Arda Tuzcu: Filmden asıl bundan sonra başlıyor

Gençlerbir’nin arasında yernda yetişen ve işlevlerle gelecek olan gelecek vadeden oyuncular için Tuzcu, “alanBu ay dönem benim için fragmandı, filmden bundan sonra başlayacak.” dedi.

Gençlerbirliğin gençliği yetisinde Ahmet Ar Tuzcu, seçme, isteğe bağlı, ciddi ve bir sakatlık sonra geri dönmenin tekrarlanan sahalarını tekrar yaşamak, “Böylesi birliğinde bir tekrardan yeniden doldurulması gereken biraz zaman için. Bunun için canını canını yakmak da devam ediyor. Ligin 6 “Periyodunda tam olarak gösteremedim. Bu 6 dönem benim için fragmandı, asıl bundan sonra başlıyor. Bundan sonra takıma daha fazla katkıda bulunmama inanıyorum.” kullanımları.

Çalışmayı da bu devam ettirdiğini dile getirmiyor 20 çalışma oyuncu, “Takımını tekiyle yetin takımdan ayrı, özel hocalarla da antrenmanlar. Form bir adım daha ilerlemek için mücadele içindedir.” diye konuştu.

“HAKEMLERİN VE BİREYSEL HATALARIN KURBANI OLDUK”

Sezon başında takım olarak çok iyi ve verimli bir kampanya mevsiminde vurgulayan Ahmet Arda, şöyle devam edecek:

“İyi bir kamp zamanıydı. Belki şansımız hazırlık maçlarında skor anlamında iyi bir sonuç yapmak ama oyunu anlamında çok başarılıydı. odaktaki Gençlerbirliği. Birliktecaca zaman geçirdik ve geçirmeye de devam edeceğiz. Aralarındaki nelerden hoşlandığınız, bunlarla ilgili şeyler aşağı yukarı aşağı. Sezonun başında transfer hizmetimiz olması için belki de güvenilmeyecek amacımız 6 biz bu güveni oluşturduk. Takım olarak daha fazla eşyalara sahip olacaksınız. Belki çok bir puan toplayamadık ama yenildiğimiz ve berabere başımızdaki maçlarda da rakibe herhangi bir şekilde boyun eğmedik. Kimi zaman hakemlerinin kimi zaman da şansının kurbanı olduk.”

“KENETLENMEK ŞART”

Gençlerbirliği’nin Cumhuriyetle yaşıt çok büyük bir kulüp ve camia öğrenci çizen kanat öğretmenliği, “ camiada olduğu gibi bu camianın da okuldan tüketilenleri. Bu çocuklukların geleceğimize dair tahminler. Yönetim, taraftar, oyuncular olarak bizler ve tüm kişisel bunlarsa hep birlikte güzel düşmektedir. Ama öncelikle Gençlerbirliği’nin sponsorları olarak hepimiz tek bir yürek olarak kenetlenmemiz gerekiyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Ahmet Arda, üç hafta maçın oynamayacaklarının takımının olumlu etkilemeyecek olmalarının, “Milli takımı ile birlikte haftayı koyacaklarının takımına olumlu bakmayacağınızı düşünüyorum. Hem 6 haftanınnu ve stresini üzerimizden eksiklerimiz eksiklerimiz hem de sakatlıkları olan Muhammed ağabey olmak gibi bir takıma tekrar dönmeleri nedeniyle olumlu olacaktır.” kullanımları.

“AİLEM EN BÜYÜK DESTEKÇİM”

En zorlarında bir telefon görüşmesinden başlayacak genç oyuncular, bunlardan sonra randevuyla da olsa bir satıştan aktardı.

Babasının bir futbol aşığı ve Gençlerbirliği sevdalısı olduğunu ifade eden Ahmet Arda, şunları kaydetti:

“Babamın yanında ve tavsiyeleri benim için çok önemli. Maçlardan sonra da babamı ararım alırım. Her zaman tanrısından. Hatalarımdan ders çıkarmak için çabalar. Hemen hemen onun maçıma dalmayacak. Gelemezse televizyondan. Altyapı tabanları de bütün maçlarımıza gelirdi. Hiç unutmam devamm bir maç sonrası bana ‘İstemiyorsan futbola gelmek zorunda durumda!’ diye bir uyarıda bulunmuştu. O gün için bu cümle beni kendine getirmişti. Ailem benim en büyük destekçim.”

(AA)

.

Leave a Comment