AK Partili Hamza Dağ açıkladı… İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasındaki son anket sonucu! Arada 10 puan fak var

AK Parti Tanıtım ve Medyadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, ortak bir televizyon yayınına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masasındaki son anket oranlarını paylaşan Dağ, anketlere göre son oy oranlarını açıkladı.

İşte Hamza Dağ’ın açıklamasından bir çıkan başlıklar;

SON ANKET SONUÇLARI

“Anketle ilişkisi mevzu çok kritik şeylerin yaşanmadığı süre boyunca çok büyük patlamalar çıkışlar olmaz. Anketlerde son durum bizim Ak Parti olarak yüzde 42 bantta o iniş gemi vaziyette, Cumhurbaşkanımızın oyu da yüzde 52. Böyle bir durum var. Ben çok net bir şey vereceğinden bugünden 2023 Haziran Yakınki seçimde biz cumhurbaşkanlığında bir önceki seçimden almış olduğumuz daha yüksek bir oyla AK Parti’de bir önceki almış olduğumuz oydan daha fazla bir oyla seçimi kazanacağız.”

01

6’LI MASADA ADAYLIK TARTIŞMALARI

6’lı masanın adayının kim olacağı bizi ilgilendirmiyor. Bir endişemiz söz konusu değil ama onları endişelendiriyor. kralcı diyor.Burada görünen tablo şu, bir maça çıkıyorsunuz ve maçın oyuncuları kavga ediyor, böyle bir takımın seçiminde nihai olarak gerçekleşecek gidişi mümkün mü?”

AKŞENER’E KUMAR MASASI YANITI

Geçen cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e çağrıda bulunmuştu. Akşener bu çağrıya ‘Kumar toplantısında olmayacağız’ yanıtını verecek. Hamza Dağ, Akşener’in müzakereleri ile ilgili “Cumhurbaşkanı’nın anlatımı çok net ‘Yerli ve milli sözler buyurun’ diyor. İYİ Parti Genel Başkanı’nın böyle bir şeyi ‘Kumar masası’na benzetmesi AK Parti ve MHP’ye oy veren milyonlara hakarettir. .” dedi.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Sır ölümde korkunç tahmin!  Köprü altında çıplak halde gövdeler...Sır ölümde korkunç tahmin! Köprü altında çıplak halde gövdeler…
Erdoğan'ın evliliğini şaşırttı: Daha önce bunu görmemiştimErdoğan’ın evliliğini şaşırttı: Daha önce bunu görmemiştim
İYİ Partili isimden ses verecek açıklama!İYİ Partili isimden ses verecek açıklama!

.

Leave a Comment