Akbank, Al Baraka, İş Bankası, Garanti BBVA 200.000 TL taşıt kredisi çeksem ayda kaç TL öderim?

Sıfır km otomobil modellerinin fiyatlarına gelen zam üstüne zamların ardından taşıt kredisi kullanarak araç sahibi sınırlarını sıkı bir şekilde aratıyor. Sıklıkla başvurulan ve en çok tercih edilen tutulanlar arasında olan 200 bin TL’lik taşımacı kredisine ilişkin açıklama taksit tutarları merak konusu oldu.

Enflasyon artışı, döviz kurundaki artış ve otomobil üretimlerinde yaşanan çip krizi gibi teslimat zorlukları nedeniyle sıfır km modellerindeki fiyat şovları müşterilerinin bütçelerini büyük ölçüde zorluyor.

Araç sahibi olmak isteyen kişiler ise ya taşıt kredisi kampanyalarını ya da finansman desteklerini sıkı bir şekilde aratıyor. Pek çok kişi tarafından yönlendirilmekte olan ulaşım kredileri kampanyaları arasında ise bazı görünen ön plana çıkıyor.

Kamu bankalarına göre daha yüksek faiz oranları ile kredi veriyor olsa da plastik ödeme koşulları ve daha yüksek kredi vermeme ihtimali sunan özel banka hizmetlerinin taşıt kredisi kampanyaları arasında 5 bankanın teklifleri dikkat çekici. Pek çok kişi için çekici özellikler altında sunulmuş olan bu kampanyalar kapsamında görece uygun faiz oranları ile gelen taşıma kredisi kampanyaları 200 bin TL kredi ve 48 ay vade seçeneği sunuyor.

Akbank, Türkiye İş Bankası, Al Baraka Türk, KuveytTürk ve Garanti BBVA gibi görevliler tarafından hazırlanmış olan bu taşıt kredisi kampanyalarında faiz oranları ise yüzde 1,99 oranından başlıyor olup yüzde 2,64’e kadar çıkabiliyor.

Pek çok kişi için tercih meselesi olan bu taşıma kredisi kampanyalarında aylık ödeme tutarları şu şekilde;

Akbank, Al Baraka, İş Bankası, Garanti BBVA 200.000 TL taşıt kredisi çeksem ayda kaç TL öderim?

Akbank, Al Baraka, İş Bankası, Garanti BBVA 200.000 TL taşıt kredisi çeksem ayda kaç TL öderim?  - resim : 2

Akbank, Al Baraka, İş Bankası, Garanti BBVA 200.000 TL taşıt kredisi çeksem ayda kaç TL öderim?  - Resim : 3

İlgili koşullar altında sağlanan kredi hizmetlerinin oran, tutar ve koşul değişikliklerini gösterebileceği gibi taşınan kredi kampanyaları müşteri tipi nedeniyle de büyük değişiklikler olabilir. Bu bölümlerin en güncel ve doğru bilgiler için direkt olarak ödeme ile iletişimin geçilmesi gerekmektedir.

Leave a Comment