Akbank’ın Kredi Kartına Sahipseniz Bu Müjde Size! 5.000 TL kulağa yatabilir!

Akbank kredi kartına sahip olmak için bu taahhüt boyutunu kullanın! Şayet kredi kartını düzenli olarak kullanarak başvuru yaparak 5 bin liraya sahip olabilirsiniz. Acil para durumunda ödemeye hak kazanabilirsiniz.

Akbank, kredi kartı olan testi garanti verdi. Müşterilerinin kredi kartlarını düzenli bir şekilde kullanmaları halinde başvuru yaparak 5 bin liralık ödemeye hak kazanabilirler. Banka’nın yapmış olduğu kampanya ile sadece keyif veriyor. Bankanın Axess kredi kartı kullanımı durumunda banka üzerinden kredi işlemini yaparak hemen 5 bin lira alabilirsiniz. Ayrıcı bu paraya alırken her hangi bir belgeye veya imzaya ihtiyacı duyulmuyor. Bankanın kredi kartını kullanmak için banka internet bankasının gerekli olan bilgilerini duyurdu.

Anında dinlemea 5000 TL Kredi

Akbank’a ait kredi kartı kullanan ve düzenli bir şekilde ödeme yapıyorsanız anında 5 bin lira aktarılabilir. Bankanın kredi kartı kullanım süresi özel olarak verilmektedir. Düzenli ödeme yaparak kredi kartını kullanarak başvuru yaparak anında ödeme alabilirsiniz. Başvuruyu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi borcunda bulunacak olan kişiler, onaylanmaması durumunda tutmaları hemen aktarılıyor. Daha önce bankanın kampanyalarına katılanların tekrardan kampanyaya katılmalarını sağlayabilirler. Düzenli ödeme gerçekleştiren çift daha yüksek limitlerde ödeme yapabilir.

Bankanın Belirleyeceği Kredi Şartları Neler?

Banka kredi koşulları ile ilgili bilgileri yayınlamaktadır. 36 ay vadeye kadar verilecek olan tutarlarda ilk taksit ödemesi de 3 ay sonra muhtemelen. Anında aktarılacak tutarlardan faydalanabilmek için bankanın kredi kartının kullanılması yeterli şart olarak belirlenir. Kredi sonucuna uygun olan hesaplarına aktarma işlemi hemen yapılıyor. Kredi kullanmak için ikna etmek isteyenlerin kredi şartlarına uygun olması gerekir. Kredi şartlarını taşıyorsanız banka kimlik numarası ile kredi notu sorgulanabilir.

Kredi notu düşük olan ya da kredi sicili bozuk olan kişiler onaylanmıyor. Kara listede bulunan ve Akbank ürünlerine kullanan kişiler içinde durum aynıdır. Bankanın kredi kartını düzenli olarak kullanmanın diğer ödemelerle olan bölümleri hangi bir sıkıntı yoksa, kredi kartından nakit çekme yerine düşük faizli kredi işlemini yapabilir. İhtiyaç kredisi için online başvuru yapma imkanı da mevcut.

Leave a Comment