Altı haftada evlenip hemen üçlü sonra gördükten sonra görmeye! Açıklamaları ağızları açık çıktı: “Nerede, ne biliyorsun!”

29 yaşındaki Katy Skeats-Jones ile 37 yaşındaki eski yetişkin film yıldızı Rob Bampton, hızlı evlilik kararları ile gündem olmuştu. Bu yılın başlarında küçük bir gelişmeyle dünyaevine giren çift, sağlıklı bir ilişki yürütüyor. Hatta Katie, eşi Rob’un yetişkin içerikli filmlerde yer yüzündeki kişi için önemi olmadığını ve önemli olan şeylerin aralarındaki sevgi ve güven olduğunu söylüyor.

düğün

Ancak çift şimdi, evlilikleri henüz bir yılını bile bitirmemişken bu kez de çok eşli ölüme yol açmaya başka bir kadını da dahil ettiklerini duyurdu.

BİR ANDA KARAR VERDİLER

üçlü

Daily Star’a konuşan Rob, bu kararı bir anda aldıklarını söyledi. Eşi Katie’nin de sahibi de yeni deneyimlere açık olduğunu söyleyen eski yetişkin film yıldızı, eşi de kendisinin de kadınlardan hoşlandıkları için bunun aralarında bir sorun yaratmadığının da cenneti çizdi.

kızlar

Ayrıca bunun eşine eril enerjisini hem özel yaşamlarında hem de kamera önünde daha yoğun bir şekilde deneyimleme şansı verdiğine de dikkat çekti.

KISKANÇLIK YOK

erotik

Rob ve Katy zaman zaman kıskansalar da, bağlarının güçlü bilirler. Çok eşli anlatımlarda net edinmeyi vurgulayan ikili, kıskançlık yerine geçişleri açık iletişim kurarak korumak ve yönlendirmeyi bu şekilde koruduklarını anlattı.

teklif eden

Hatta Katie “Hayatta doğru ya da yanlış yoktur ve onun ilişkisi vardır. Ben Rob’u olduğu gibi kabul ediyor ve aldatan konuşmalar onun nerede, ne yaptığını biliyor.” diye konuştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
'Seks gurusu' ülkeyi karıştırdı!  Baştan çıkarma dersleri başını yaktı‘Seks gurusu’ ülkeyi karıştırdı! Baştan çıkarma dersleri başını yaktı
Yatak oadasından vinçle çıkarılmıştı!  Değişimi şaşırttıYatak oadasından vinçle çıkarılmıştı! Değişimi şaşırttı
Ünlü gelecek içerik yıldızı: ''Gerçekten seks yapıyorsanız...''Ünlü gelecek içerik yıldızı: ”Gerçekten seks yapıyorsanız…”

.

Leave a Comment