Ambulans görevlisinin yardım ettiği kişinin kızı olduğunu fark etmedi! ‘En büyük kabus gerçek oldu’

Kuruluş Tarihi: 24 Kasım 2022 12:32

Kanada’nın Alberta’daki trafik kazası sonrası tedavi müdahalesi için olay yerine giden ambulans görevlisi Jayme Erickson, müdahale ettiği ağır yaralı gençcin kendi kızı olduğu haberini aldı. Erickson, olayı geride bıraktığını, “Yaraları o kadar korkunçtu ki onu tanıyamadım bile” dedi.

class=”medyanet-inline-adv”>

Kanada’nın Alberta eyaletindeki Calgary kentinin kuzeyindeki Airdrie kasabasında 15 Kasım’da meydana gelen kazaya müdahale eden ambulans görevlisi Jayme Erickson, hasar alan araca takılı iki yaralı gördü.

YARALININ KENDİ KIZI OLDUĞUNU FARK EDEMEDİ

Erickson, 17 yaşındaki genç kızı araçtan çıkarmak için yaklaşık yarım saat uğraştı ve Calgary’deki elinde kaldırılana kadar yanında kaldı. Genç kıza ambulansın içinde müdahale eden Erickson, ağır yaralı gençcin kendi kızı olduğunun farkında değil.

Ambulans görevlisinin yardım ettiği kişinin kızı olduğunu farketmemiş En büyük kabusum gerçek oldu

EN BÜYÜK KABUSUM BAŞIMA GELDİ

Sosyal medya hesabından olayı anlatan Erickson, “Bir ambulans görevlisi olarak en büyük kabusum geldi. Kazazede, ambulans helikopteri ile Foothills Tıp Merkezi’ne götürüldü. Mesaim sona erdiğinde eve gitti. Daha sonra kapım çaldı ve hayatım sonsuza dek değişti. Müdahale ettiğim ağır yaralı kazazedenin, benim canım ve kanım olan canlarını Montana’daydı” dedi.

Ambulans görevlisinin yardım ettiği kişinin kızı olduğunu farketmemiş En büyük kabusum gerçek oldu

TÜM MÜDAHALELERE RAĞMEN HAYATINI KAYBETTİ

Hastanede ameliyat altına alınan genç kız yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

class=”medyanet-inline-adv”>

KÖPEĞİNİ GEZDİRMEK İÇİN DIŞARI ÇIKMIŞ

Yerel basında yer alan teşvikler Montana’nın bir arkadaşı ile köpeğini gezmek için dışarı çıkmak, dönüş yolunda içinde gittikleri arabanın karşıdan gelen bir kamyona çarptığı bilgisini aldı.

Kaza sonrasında sürücü araçtan inmeyi başarsa da 17 yaşındaki genç kız çocuğu sıkışıp kaldı. Olay yerine yardım için ilk gelen kişinin genç annesi Jayme Erickson oldu. Ancak çalıştırma kadın yardımını gencin kızı göreviydi.

Ambulans görevlisinin yardım ettiği kişinin kızı olduğunu farketmemiş En büyük kabusum gerçek oldu

ambulans görevlisi annenin gazetecilere yaptığı açıklama

“YARALARI O KADAR KÖTÜYDÜ Kİ ONU TANİYAMADIM”

Anne Erickson, kızının kazadan sonra kötü bir şekilde yaralandığını ve yaraları nedeniyle kendi kızını tanımadığını belirterek, “Yaraları o kadar korkunçtu ki onu tanıyamadım bile. Ardından ölümlerini incelemek için Foothills Tıp Merkezi’ne götürüldüm ve öldüğünü gördüm. Bugün ise küçük yapıyla vedalaştım. 17 yıl, yeterince uzun bir zaman değildi. Çalıştırdığım 17 yıl için minnettar olmamasına rağmen paramparça oldum. Onun asla mezun olduğunu, evlendiğini göremeyeceğim” kullanım kullandı.

ORGANLARI BAĞIŞLANDI

Kızını kaybettikten sonra paramparça olduğunu düşündüğü anne gazetecilere göre çerçeveli kızını ‘tam bir savaşçı’ olarak tanımladı.

Kızının hukuk fakültesine gitme hayalinden ve iyi bir yüzücü olduğundan bahseden anne, Montana’nın dünyada yaşadığı son armağandan da bahsettiği ve kızının organlarının bağışlandığını duyurdu.

.

Leave a Comment