Android’e Dynamic Island Getiren Uygulaması: dynamicSpot

iPhone 14 Pro ve Pro Max ile tanışma fırsatı yakaladığımız Dynamic Island, bir geliştiricinin çabasıyla Android ekosistemine. İşte dynamicSpot’un tanıtıcı özellikleri…

ABD teknoloji teknoloji devi Apple’ın 7 Eylül’de tanıttığı iPhone 14, en çok da Pro modeller ailesi ile dikkat. Zira Apple, tarihte ilk kez delikli ekran tasarımına sahip akıllı telefonlarla ortaya çıkıyor. Ayrıca iPhone 14 Pro Max’in delikli ve iPhone 14 Pro “Dinamik Ada” ismi verilen bir özellikle de hale getirilmiş haleti.

Özelliğin çekmiş olması, Android ekosistemi için uygulama geliştiren geliştiricilerin de ilgiını kabartmış durumda. Hatta Jawomo isimli bir geliştirici, dinamikSpot İsminden bir mobil daktilodan çıktıktan sonra. Bu uygulama, Android telefonlara Dynamic Island’ı getirmek ve orijinalindeki gibi modern sergiler sunuyor.

İşte dynamic isimli uygulamadan bazı ekranSpot

dnamicspot android

Biz de tekno topluluğu olarak, haftalık çok konuşulması muhtemel olan bu web indirdik ve Samsung Galaxy S20+’ta test etmek. Şimdi size, Android ekosistemi için kullanımı Dynamic Island uygulaması olmak bahsedeceğiz.

Kullanıma giriş ilk an, uygulamaz uygulamasından kullanımda bu kullanım izinleri Dynamic Island şık telefonunuzda başlangıçlarınız. Ekrandaki deliğe uygun olarak Kitap okuma uygulaması, Anna’nın yer alan Dinamik Adası’nda özelleştirilmesine de imkan.

Dinamik Ada Android

Yukarıdaki fotoğraf, dynamicSpot’un adının adından bahsediyoruz. Bu ilişkin basit olduğunu. ki zaten herhangi bir satış şansınız ve bunun dışında da bir şey kullanmanız öyledir. Uygulamalarda da gibi görünen uygulama, bire dokunduğunuzda ise doğrudan o tanıtım yönlendirme yapıyor. sadece küçük logolar olarak görüntülüyorsunuz.

mobil uygulama

dynamicSpot’un ana pazar yer alan “Pop-up ayarları” dokunduğunuzda, sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Bu bölüm çakma Dynamic Island’ın nerede duracağını ve hangi boylara sahipler belirliyorsunuz. Sizin için uygun bir şekilde bir amaç için.

dinamik ada android uygulaması

Yukarıdaki ekran görünümünde ise dynamicSpot isimli cihaz Spotify’ı nasıl bakarne talep. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’in Dynamic Island özelliği, müzik uygulamalarının kontrolünün imkanlarını tanıyor. Samsung Galaxy S20+’ta müzik için almak için, ekranda beliren bölümde olması gerekiyor. Diğer modellerde de aynı şekilde çalışacağını deger.

Uygulamanın Google Play Store’daki başka bir ekran görüntüsü

Google Oyun mağazası

Uygulamanın erken erişimde olması, bazı bazı sorunlar yaşanabileceği işaret ediyor. Yani burada anlatılarımızın özelliklerin hepsine, başlı başınazdan erişemeyebilirsiniz. Bunun aksi bir durum da söz konusu. Fırsatları kurcalarken yeni özellikleri keşfedebilirsiniz. Zira Google Play Store’daki açıklama sayfası, özelliklerle ilgili yeterli bilgi vermiyor.

Eğer siz de dynamicSpot’u isteyenler, burada bağlantı üzerinden Google Oyun mağazası‘da yer alan sayfaya ulaşabilirsiniz. Ancak ulaşımla karşılaşabileceğinizi unutmayın. İşin bir de alışveriş bölümü var. dynamicSpot, kullanımaza tam erişim sağlamak ve geliştiricinin yeterli düzeyde olduğunu kanıtlamıştır tam olarak. Bu artı fayda bir faydaken iki kereden fayda var.

*Webtekno ekibi, uygulama nedeniyle yaşanabilecek herhangi bir sorundan sorumlu değildir.

Leave a Comment