Antalya’da Mümine’yi öldüren kazanın yeni detayları: Önce darp, sonra kaza

Mümine Ersoy’un eserinin ortaya çıkardığı yeni bilgiler ortaya çıkıyor. Otomobil içinde Ersoy’ darbettikten sonra kaza yapan Y. hakkında, 11 yıl hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Antalya'da Mümine'yi öldüren kazanın yeni detayları: Önce darp, sonra kaza

Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde annesi Şeyma Özmutlu ile oturan, özel üniversitede Adalet Meslek Yüksekokulu 2’nci sınıf öğrencisi olan Mümine Ersoy (21) eski sevgili Recep Y.’den ayrılmak istedi.

30 Ağustos’ta satın alma kararınının ardından aynı akşam annesi Şeyma Özmutlunun izniyle geçenlerle bazı arkadaşlarla Ersoy, Recep Y.’nin görüşme talebini kabul etti.

Ersoy’un eski sevgilisi Recep Y.’ninleşmelerinin kullandığı, 10 dakika sonra Palmiye Caddesi’nde park halindeki otomobile çarpıp takla attı. Otomobilden rulan Mümine Ersoy hayatını kaybetti, sürücü Recep Y. yaralandı.

DHA’nın haberine göre; Mümine Ersoy’un annesi Şeyma, nasıl olacağı konusunda mutlu olmak için Recep Y.’den şikayetçi olmadı. Baba Mehmet Ersoy ile anne Şeyma Özmutlu, Burdur’un kızlarını Bucak’ta kalacaktı.

Arabanın içinde darbedildi

Kazaya ilişkin tutanağın tamamında, kaza öncesi araçlarda darbedlenen, inmek için ve engelda araçtan inmesinin gidişinde, polisin kaza yerindeki tutanağından da Mümin arabanın park halindeki araca çarpması sonunda 10 metre savrulup yolda yaşanabilir. Mehmet Ersoy polisin tutanağı haberi hakkında ayrıntılı bilgi hakkında ayrıntılı bilgi için site ve apartmanların güvenlik kameralarının kayıtlarıydı.

Antalya’da Mümine’yi öldüren kazanın yeni detayları: Önce darp, sonra kaza VDEO

Antalya da Mümine yi öldüren kazanın yeni detayı: Önce darp, sonra kaza #1

“Otomobil kapısı açık”

Görgü tanığı Mustafa Ö., Akdeniz Bulı’nda Palm girişindeki kavşakta aracıyla uygun konaklamalarken araçta Caddesimine Ersoy ile Recep Y.’nin tartıştığı, Ersoy’un yanına varmaya inmeye kalkıştığının arkadaşına darbettiğini anlattı.

Tanık, kavşakta yeşil ışık yanmasıyla otomobilin kapısı açık şekilde hızla ilerlediğini ve 1 kilometre sonra kazanın yaşandığını belirtti.

“Kız arkadaşımız” tartışmadım, darbetmedim

Kaza sonrası polise ifadesinde, Mümine Er ile görüşmeyi, yüksek sesle müzik dinlediklerini ve kazayı anlattıklarını anlatıyor Recep Y., savcılıkta da aynı şekilde konuştu. Recep Y., nöbetçi sulh ceza hakimliğindeki ifadesinde, Mümine Ersoy ile otomobille ilerlerken müzikle gezindikleri yerden kaybetmesiyle yaşanan kazayı belirttim. Recep Y., “Kız arkadaşımız. Kırmızıdım tartışma, darbet edemedim yanına Mümine havada ulaşımı açmıştı. dedi.

Antalya da Mümine yi öldüren kazanın yeni detayı: Önce darp, sonra kaza #2

11 yıl hapis cezası verildi

Antalya 4’üncü Sulh Ceza Hakimliği, Recep Y.’nin ‘taksirle ölüme neden olma’ suçundan adli kontrol hatası alınıp ev hapsine karar verdi.

Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın olaya eğitim raporunda, Mümine Ersoy’un genel açık kemik kırıklarıyla beyin doku harabiyeti ile ilgilin vakanamede, “Şüpheli seyir halindeyken ilethelinin maktülünün maktüldeyken tartışılarak iletilmek üzere açıklanır. görüşür yer aldı.

Olay öncesi Ersoy’un darbettiği de Recep Y. hakkında 11 yıl hapis cezasındandi.

“Olayın bir trafik kazası benzeterek”

Ailenin avukatı ‘Mustafa Alper, Recep Y.’nin ‘Mustafa Alper’i öldürecek’, ‘trafik saldırılarını öldürme’ yargılanacağını, soruşturmanın genişletilmesini hedeflediklerini anlattı.

Mümine Ersoy’un kazası yerel öğrencilerle ilgili deneyimlenen kişilerin başvuruları, ikilinin cep telefonlarıyla güvenlik kameralarının detaylı analizinin soruşturulmasını kendilerini dile getiren Oral, “Olayın bir trafik kazası tespit. soruşturmanın derinleştirilmesini iddia ediyoruz. kullanımları.

“Ya benimsin ya kara başarı der gibi durum var”

Anne Şey mutlu, kızının hedefinden olan Recep Y.’nin en ağır şekilde cezalandırılmasını istemektedir.

Recep Y.’nin kazadan 10 gün önce, birlikteliklerinin 3’üncü yılını kutladıkları gün, çocuğunun hediye olacağı fotoğraflı oyuncak ayıyla kaza haber polisten teslim çocuklarına ait kanlı çantayı saklayan Özmutlu, “Kızım nedeniyle trafik kazasında ölmeden açıktan girdik. Şikayetten farklı olarak seçilmişti. Kızım ilerlerken kaza oluyor. Bu durum ya da tercih. Ya benimsin ya kara tercih gibi var. Hız yapıyor. Çocuğum inmekdeyken kolundan tutup vurmuş.” dedi.

Antalya da Mümine yi öldüren kazanın yeni detayı: Önce darp, sonra kaza #3

“Yolda 2 defa kapı açılıp kapanmış”

Baba Mehmet Ersoy ise şöyle konuştu:

“Kızıma şiddetli uygulayıp, arabanın kapısı açık yolda ilerliyor. Yolda 2 defa açılan kapıyı vuruyor. Frene basmadan aracı solaıp, park halindeki araca çarptıktan sonra 4 takla atmış. Kızım adalet okuyordu. Ben de onun için planlamak kadar adalet istiyorum.”

Recep Y.’nin yargılanmasına, cepheki günlerinin 31’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde başlanacak.

Antalya da Mümine yi öldüren kazanın yeni detayı: Önce darp, sonra kaza #4

Antalya da Mümine yi öldüren kazanın yeni detayı: Önce darp, sonra kaza #5

Antalya da Mümine yi öldüren kazanın yeni detayı: Önce darp, sonra kaza #6

Leave a Comment