Aracı alev alev yanmıştı… Komedyen Jay Leno’nun yanıkları görüldü

Evinde çıkan garaj yangınında ciddi bir şekilde yanan komedyen Jay Leno, 10 gün sonra California’daki Grossman yanık merkezinden taburcu oldu.

Yanık merkezi tarafından yayınlanan bir fotoğrafta, komedyen Jay Leno’nun boynundaki ve ellerindeki kısımları görülüyor. Peter Grossman yapacağını, “Jay’in kaydettiği ilerlemeden kalıcı ve tamamen iyileşeceği konusunda iyimserim” dedi.

Doktorlar, “Evinin garajında ​​çıkan yangın sırasında yerinde, göğsünde ve ellerinde yanıklar meydana gelen Jay, merkezde 10 gün kaldı ve artık bakımı ayakta yapılacak” kullanım kullandı.

ekran görüntüsü-2022-11-21-at-3-23-34-pm-e1669062919373.webp
Jay Leno’nun yüz ve el yanıkları. Fotoğraf: Grossman Yanık Merkezi

Açıklamanın devamında, “Jay, gördükleri bakım için ne kadar minnettar olduğunu herkesin bilmesini istiyor ve kendisine giden iyi dilekler için teşekkür ediyor. Şükran Günü’nü ailesi ve ailesiyle geçirmeyi dört gözle bekliyor ve herkes harika bir tatilini geçirme diliyor” denildi.

Ne oldu?

“Bu Gece Gösterisi”Bir eski sunucu komedyen Jay Leno’nun, garajında ​​bir aracın alev hızından sonraki yerlerde ve ellerinde yanıklar meydana gelmiş aktarılmıştı. Yapılan kısa yoldan Leno, “Benzinden çıkan yangından dolayı ciddi yanıklarım var. Ayağa kalkmam için bir iki hafta gerekiyor” ifadeleri yer almıştı.

Leno 2014’te Tonight Show’dan ayrıldı. 2015 yılında “Jay Leno’nun Garajı” adlı bir TV programını başlatan Leno, bu programda ünlülerle birlikte nadir ve klasik arabaları kullanıp tartışıyor. Geçen ay yayınlanan bir ABD Başkanı Joe Biden1967 model bir Stingray Corvette ile yarıştı ve 190km/s hıza ulaştı.

Leave a Comment