Arthur Hayes Bitcoin’de 10 bin veri beklentisini sağlamlaştırdı

ABD Adalet Bakanlığı’nın 2020 yılında açtığı dava sonucu BitMEX borsasındaki CEO’luk görevinden istifade eden ancak düzenli yazı ve tweet’leriyle kripto para piyasalarındaki genel değerlendirmeyi sürdüren Arthur Hayes, Bitcoin’in 10 bin dolara doğru gidişine artık iyice inanmaya almayı dile getirdi.

“Bitcoin = 10 bin dolar”

Twitter hesabından Bloomberg’in, Genesis şirketin iflasın eşiğinde dünyaya yönelik haberini paylaşan Hayes, Bitcoin’in 10 bin dolarlık hücreye kesin gözüyle bakışını dile getirdi ve şu ifadeleri kullandı:

“Artık bu iş bitti. Portföylerini yeniden oluşturan arkadaşlar Genesis’te kendileriyle görüşebileceğim birileri olup olmadığını soracaklar. Bitcoin = 10 bin dolar”

Hayes geçen hafta da Bitcoin’de 10 bin dolar beklentisini ve bu bölgenin satın almaya hazır olduğunu dile getirmişti.

Özellikle FTX’in iflasının ardından maddi içeriği zor bir duruma düşen Genesis, platform çekimlerinden tutarak durdurmuştu. Digital Currency Group’a bağlı bir şirket olan Genesis, dün itibariyle de Binance ile görüşmelere başladı ancak CZ, FTX’te olduğu gibi Genesis’e de “Hayır” cevabını verdi.

Bloomberg’in iflas haberinin üzerine Genesis ise kısa süre içinde iflas yürütmeyi düşünmediğini düşünen bir açıklama yapacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Comment