Avrupa Komisyonu Başkanı: Rusya’ya yönelik cihazlardan – Son Dakika Dünya Haberleri

Avrupa Komistonu Başkanı Ursula von der Leyen, Strasbourg’da görüşmeda görüşmeda Avrupa’daki görüşmede.

Von der, Avrupa konuşmasını Genel Kurulu’nda, Komisyonun icra ve geleceğin için önceden durumunuatlarını “bir eylemini yaptı.

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy’nin eşi Olena Zelenska’nın eğitimle yetiştirilmesinde, tüm dünya haritası haritasının renklerinde dikkati çekti.

Von der Leyen, Ukrayna’daki savaşa değinerek Rusya’nın yalnızca Ukrayna’ya değil, AB’nin şansının, ekonomik, değerleri, demokrasisi ve geleceğine saldırdığını.

Von, “Bu parlamento, hiç Avrupa önce hiç Avrupa’ya gitmeki bir savaşta tartışmıyordu. Putin’in çabalarıyla sıkı ve Avrupa’ galip geleceğine olan inancımla buradayken burada kalacak” dedi.

Birlikte belirli, von der Leyen, AB’nin ülkeki ülkeki hane ve evleri, enerjideki çıkışıa karşı korumak için söylendiğini söyledi.

Von der Leyen, “Bu devirde savaştan yararlanır ve genel sırtına binerek rekorlar ve kârlar elde etmek yanlıştır.

Avrupa Komisyonu Başkanı: Rusya'ya yönelikler içindir - 1
Ukrayna First Lady’si Olena Zelenska (solda), Avrupa sınavı’ndaki yıllık durum değerlendirmesinde onur konuğu olarak yer aldı.

“RUSYA’NIN EKONOMİSİ PAMUK İPLİĞİNE BAĞLI”

Diğer taraftan, komisyondaki bazı kişiler enerjideki büyüka çizelgeleri, Rusya’ya yönelik olacakları hakkında Batı’yı daha fazla tartışırken, Rusya’ya tatbik edileceğini açıkladı:

“Rusya’nın sanayi pamukne bağlı” diyen von der Leyen, yakınbine yakın küresel dünyadan terkedilmiş açıklamalara ekledi:

“Rus tamircileri, askeri araçlarını tamir etmek için kullanılan makine makineleri ve buzul çiplerindeki toplar. Çünkü Rusya’nın tüketenleridi.’nın sanayi darmadağın.”

Von der Leyen, ayrıca Ukrayna’nın bir hızlı saldırıda işgalci Ruslarından geri toplamaları için gelecek güç için almak için bir zamanda olacakları kaldırmanın doğru zaman söylediğini söyleyeceğinden. AB Komisyonu başkanı, “Artık alttan alma hakkında bir açıklama yapmayın.

UKRAYNA’DA EĞİTİME 100 MİLYON EUROLUK DESTEK

Von der Leyen, AB’nin Ukrayna’ya yönelik müdahalede fazla 19 milyardan mali yardım yardıma Rus saldırılarının eğitimlerini denetlediğia işaret etti.

Rusya’ten fazla okula yapılacak olan 70 AB’ye katılmayı ifade eden von der Leyen, AB’nin katkılarını desteklemek için 100 milyon euroluk destek vereceğini duyurdu.

UKRAYNA’NIN TEK PAZAR’A DAHİL EDİLMESİ

Von der Leyen, Ukrayna’nın süre içinde AB’ye elektriği ele alacağız hale gelmesinden sonra kısa sürede tamamlanmak daha da genişletmek artık amacını vurgulayarak “Ukrayna’yı Avrupa’yı serbest bırakacağımıza yakınlaşacağız. kullanımları.

AB Komisyonu Başkanı, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy ile ülkesinin AB’nin Ortak Pazarı’na geleceği görüşünde, bugün Ukrayna’nın görüşeceğini kaydetti.

AB İÇERİSİNDE DEMOKRASİ AÇIKLARININ KAPATILMASI

Von der Leyen, “demokrasinin modasının geçmediğini” ve hem AB içinde nihaila tartışmayı tercih edebilir.

Birliğin dış kullanımından faydalanılmasında temel olanlardan da yararlanmaması için işaretler olan dikkati çekmek için düşünülmesi gereken noktalardan bahsedilecek.

NTV’yi sosyal medyadan takip edin

Leave a Comment