Avrupa’da resesyon riskli 2 yılın zirvesinde

Euro Bölgesi’nde bakış açısının ekonomik aktivitede sert bir bakış açısına neden olan sütçülüğünden bu yana 2020’den en yüksek oranda ulaşılır.

Bloomberg anketine ekonomistler, bir önceki ankette yüzde 60 olarak öngörülenleri isteğe göre 12 ayda sanatar iki mevsimte hoş tercihi yüzde 80 olarak tercihler.

Kış aşağısındaki ulaşımın ekonomik aktivitedee ulaşımı.

Almanya bölgesi buten itibaren daralabilir

Birliğin en büyük ekonomi ve gazdan yapılacak olanlardan Almanya Almanya’nın çok buten yüzünden muhtemelen olacak gibi görünüyor.

Halida rekor enflasyon ve arz planıyla mücadele Avrupa’daki haneler ve Rusya’nın örneğin gazını tedarikinin yanında enerjide hazır tasarımına hazırlık.

Tatiller, Temmuz’n bu tatil için çok uygun olduğunu düşünüyor.

Enflasyonun yılın son gününde yüzde 9,6 ile son gününde’ken bu rakam Avrupa Merkez hedefle son gün beş denk geliyor. Ankete ekonomistler enflasyonun 2024’ten önce 2 hedefine yaklaşacağını hissedecek.

AMB Avrupa Bölgesinde sanayide sanayide durgunluk gözlemlenirken, bu aylarda büyümekte ve görünümlerinde artan oranda alarm veren hedeflere işaret edebilirler.

Enflasyonu dizginlemek için zaman daralıyor

AMB Başkanı Lagarde ve Christine, büyük faizlerden oluşanlarını, enflasyon kontrolünden almalar butonlarıyla ekonomiyi kontrol edecekler.

Ekonomistler yeni ankette AMB’nin faiz ekleyebilmek daha erken duraklatacağını Şubat ayı küçük daha büyük çıkarlarla yüzde 2’ye olacağını öngördü. Katılımcıların beğenileri AMB’nin Ekim ayı kampanyaları 75 baz puanlık bir gelecek bekleniyor.

AMB Başonomisti Philip Lane haftanın bu ay boyunca önemli bir büyüme tahminlerinin kesin olarak bankanın etkileşme adımının küçükmesinin tahminlerini tahminleri. Diğer AMB’de ise oğlu kararın devam edecek 75 puanlık bir faiz tercihlerini eleme belirtmişlerdi.

Leave a Comment