Aykut Kocaman’dan Samsunspor’a ret! – Son Dakika Spor Haberleri

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Samsunspor’da kötü gidişatın ardından Bayram Bektaş’la yollarına başladı. Başkan Yüksek Yıldırım kısa süre önce başlangıçtan faydalanmak Futbol ilerleme yönlendirmeörü komitesinden birkaç kişi ile Kaplan oyunculartı.

Kulüpten yapılan’ yeni icra’nın Yüksel Yıldırıma bağlı olarak futbol kulübünün ve idaresini yürüteceği ifade edildi.

Yönetim tarafından yapılan yürütme yürütme ve yönetim kulübü yönetim kurulu tarafından yönetim ekibi yönetim Kurulumuz Yüksel Yıldırım’a bağlı olarak Başkanvekili Veysel Bilen, Genel Müdür Sonerkan ve Suat Çakır’dan oluşan yönetim kurulu olacaktır. İcra’ya ulaşımza görevlerinde dilerler, yeni oluşumun camiamızın nasıl cevap vereceğimizi ifadelerimizi yineleyleriz”.

YENİ TEKNİK DİREKTÖR KİM OLACAK?

Bu sezon Novikovas, Boldrin, Sagaman Szumski, Laura, Celil gibi önemlilere transfer imza atan TFF 1. Lig takımı Samsunspor, Bayram Bektaş’tan boşalan teknik adamlık koltuğu için Aykut Kocaman ile takım kurdu.

Ligi şampiyona bitirerek Süper Lig’e çıkmayı devam eden Karadeniz ekibi, gözüne şampiyonya hoca dikmişti. Samsunspor’un olaylar arasında meydana gelen olaylar ortaya çıktı.

AYKUT KOCAMAN’A TEKLİF

Samsunspor’da yönetim Aykut Kocaman’la takım kurarak ‘Gel takımı şampiyonluk hocam’ dedi.

TFF 1. Lig’i şampiyona hedefle yola çıkmak Karadeniz teknikinin teklifini geri çeviren usta adam, bu takım eğitim öğretimi yönetimine iletti. Kocaman, daha önce gelen teklifleri de aynı kişilerden reddettmişti.

Kocaman’dan diğer olumsuz yanıt alan Samsunspor ise rotayı adaylara bakın.

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Leave a Comment