Babam ve annemle görüşüyorum, çocukluğum yüksek şiddet ve sevgisizlikle geçti

‘Avatar’ lakabı ile beğenilen milli kitapçı Atakan Arslan, Bana Göre TV’de yayınlanan Katarsis yayını Uzman Psikolog ve yazar Gökhan Çınar’ın konuğu oldu. Survivor şampiyonu Avatarı Atakan, tüm şifre noktalarıyla hayatın hikayesini anlatırken duygusal anlar yaşadı. Anlattıkları seyircileri de duygulandıran Atakan Arslan, çocukluğunun sevgisizlikle geçtiğini ve anne babasıyla da görüşmediğini de söyledi.

atakan

“BÜYÜDÜĞÜM YERDEKİ ARKADAŞLARIMIN YARISI…”

Avatar Atakan programda gördüklerini söyledi:
“Beni kurtaran ve yok olmamasını sağlayacak şey spordu. Bir yerlerden kaçmaya kurtulmaya ve başka bir yerde kalmaya inanç olması gereken tahmini yakalaması için. Benim doğup büyüdüğüm yerdeki çocukların yarısı ya madde bağımlısı ya hapishanende yada bu tarz işlerle ilgileniyor. Bunun bedelini yine ödedim noktasına geldi. Hayat herkese nazik davranmıyor bize de davranmadığı gibi”

atakan2

“SOFRADA TUZ YOK DİYE ANNEM…”

“Kadıköy’de doğdum. ‘Sofrada neden tuz yok’ diye annem dayak yer.Yüksek gittiği yer bir ailede büyüyorum.Babamla görüşüyorum, iyi diyemeyeceğim.Çok uzun süre sonra bir kere görüştüm o zaman ağlamıştım ama sonra yine o hissiyat kayboldu.Belki bir insanla beraber büyümeniz gerekiyor, bu olmayınca o sıradan bir insan gibi oluyor.

avatar atakan arslan2

“YILLAR SONRA ANNEMİ GÖRDÜĞÜMDE SAATLERCE AĞLADIM”

“Anne baba olana ruhsat verilmeli yoksa biz travmalarla dolu bir toplumuz. Babam eve gelmek istemezdim, seyahate giderdi dönmez istemezdim. Annemi de yıllar sonra gördüm. Ben gittim bir gün Anneler Günü’nde. 2-3 saat ağlamışımdır neden böyle oldu diye.kendini bir yabancı yanında hissettim, bir boşluğu benim için çok bir şey koruyucularum. kendimi farklı hissedebilirdim.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
O Ses Türkiye'nin kulisinde şoku yaşadık!  Hadise'nin odasına girince...O Ses Türkiye’nin kulisinde şoku yaşadık! Hadise’nin odasına girince…
Canlı yayında ağızları açıkta bırakan itiraf! Canlı yayında ağızları açıkta bırakan itiraf! “Dışarıda başka kadın bulamayınca…”
Sergen Deveci'den yeni haber!  Doktoru açıklayıp riskli olduğunu belirttiSergen Deveci’den yeni haber! Doktoru açıklayıp riskli olduğunu belirtti

.

Leave a Comment