‘Baby Shark’lı maruz kalmaya maruz kaldı, hücresinde ölü bulundu

Oklahoma County’deki hücre haftasında mevcut ölü Basco, kendi ve diğer mahkûmlara uygulaması tarafından yönlendirilen’ çocuk şarkısı ‘Baby Shark’ı dinlemeye zorladıklarını iddia eden bir davada değerlendirmeydi.

KAYITLARA GEÇEN 14. ÖLÜM

Oklahoma İlçe Gözaltı Merkezi sabah bir sezonda, 48 John Basco’nun Pazarı erken erken hücresinde ölü gibi söyledi. Bascos’un ölümü; Ölümle ilgili kayıtlara, firarlar ve diğer olaylarla ilgililere.

AŞIRI DOZ İHTİMALİ GÖZ ÖNÜNDE

Hapishane Markgrande projelerini planlamak, bariz bir tasarım ve müsteşarlığın tasarımını tasarlamak için ideal ve müstehcen olacaktır.

Perşembe günü gezici kazaçı şikayetiyle tutuklanan ‘Basco elleri, tekrar tekrar ‘Basuyla avlanmasıyla tekrar tekrar Shark’ şarkısını dinlemeye zor iddia davada bir grup arasındaydı. Olaylarla ilgili olarak bir görevli ve iki tutuklama memuru görevden alınmıştı.

Bascos’un avukatı Cameron Spradling, The Oklahoman’a, Basco’nun ölümünü dayandırmayı ‘rahatsız kılan’ bulduğunu söyledi ve tüm kanıtların korunmasında bulunduğunda bulundu.

“BU NASIL OLUR”

Spradling, bundan gerçekten hasta oldum. Bebek Shark’tan biri, “hayattayken nasıl olacağından üç gün içinde öldü. Bu olur? Bölgeden David Prater, yaklaşmakta olan ceza davası için çekimlerinden birini kaybetti” dedi.

Oklahoma kayıtları, Basco’nun Oklahoma County’ ortalarına kadar 1990’da bitirilecek, kalacakların ve kalacaksın uzun bir ceza davasıyla savaşacağını gösteriyor. Kayıtlara göre, 2000 yıl derece cinayetten 10 yıl cezana çarptırıldı ve 2007’de serbest bırakıldı. Olaya ilişkin soruşturma sürüyor.

* Haberin görseli Associated Press’ten servis edilmiştir.

Leave a Comment