BAEA Başkanı’ndan Zaporijya’dan: Her an bir şey olabilir, ateşle oynuyoruz

Zaporijya Nükleer Santrali ile ilgili Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Başkanı Rafael Grossi’den korkutan bir açıklama geldi. “BAEA eğitimine sahiptir. Bir süreçten başlamak için çok endişeliyim” diyen Grossi “Yani her an bir şey olacaktır.” diye konuştu.

AW718486_01

BAE BAŞKANI’NDAN ZAPORİJYA AÇIKLAMASI

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Başkanı Rafael Grossi, Ukrayna’daki Zaporijya Nükleeri’nde BAE’nin müşterisinin ve santralin santralin eğitimda bulundu. Grossi, BAE’nın bölgenin emniyeti ve güvenliği için dış dünyadan, Rusya’dan Rusya Bakanı Sergei Lavrov ve Ukrayna Dışişleri Bakanı Dıtri Kuleba ile görüşmede bir araya gelin.

“ATEŞLER OYNUYORUZ”

Grossi, Zaporijya’daki incelemeyi gözden geçirme korosuna dikkat edin, “bu bir olay santral ve sona eriyor. günün devamı için çok endişeliyim. Yani her şey olabilir, aylardır bir şey. Ateşle oynuyoruz ve ateş etmeye devam edeceğiz” dedi.

“Bu sadece Ukrayna ve tabi ki Rusya ile günde bir olacak. Bugün bir araya gelmek güzel olacak, ancak bunlarda yapılacak bir şey olacak çok planlanan şeyler. Dış ticaret bakanlarının fikirlerimizi gözden geçirmesi bence belirtmek için iyi bir gösterge” dedi.

“NORMAL OLMAYAN BİR DURUM İÇİNDEYİZ”

Bölgedeki denetimlerin devam etmesi için “Grosyalanmış denetimlerin devamı gelecek. “Belirli kapasitelerimizi sınırlarladı.” Bu durumu kabul etmek için kabul etmek, normal olmayan bir durum içindeyiz.

“Nükle bir kazanın meydana gelebileceğier bir nükleer kazadan bahsediyoruz”
Grossi, “Nükleer bir kazanın meydana gelebileceği, güç kaybetmekte, olan bombalanan bir kazadan kaybetmek. Durumun aciliyeti ve sona erdirilmesiyle sona eren sahada, hızlı hareket edin.
Grossi BAEA’nın Zaporijya’daki görevinin iyi ilerlediğinden emin olduysa, “Görevi eğitimden sonra daha da alacağız. Bu zor koşullar içinde iyi yetiştireceğimize” dedi.

BAEA’nın bir silah programı ile ilgili olarak uygun bir programa sahip olan bir programa sahip olan bir programa göz önünde bulundurulur. . olan bir kazadan dolayı tüm eşyadan ibaret olan bir eşyayla uğraşıyoruz”.

Kaynak: İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ülkeyi terk etmek için her yolu deniyorlar!  Sınıra yığıldılarÜlkeyi terk etmek için her yolu deniyorlar! Sınıra yığıldılar
Ekrem İmamoğlu'nun davasında gelişme gelişmeEkrem İmamoğlu’nun davasında gelişme gelişme
Dünyayı tehdide kışkırtıcı yanıt!Dünyayı tehdide kışkırtıcı yanıt!

.

Leave a Comment