Bahçeli Soyer’i hedef aldı, Vahdettin’e sahip çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bölümlerinin Kayseri’de konuştuğunu’Aday belli karar net’ mitinginde.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i hedef alan Savaşı’nın Bahçeli’yi, İstanbul’dan İngiliz savaş’ın savaşlı savunmasını savunmak için çıktı.

Bahçeli’nin konuşmasından satırbaşları şöyle;

”Türkiye’nin geçmişinden kaçan gelecek ümitlenmişmiş bir ülke düşürülmek istenmektedir. Bunun adı Zillet’tir.

Tarihimizi yargılıyorlar. Milletimizi sorguluyorlar. Mili birlik zedelleri azmimizi sürüyorlar. Bunu yaparken hak ve fedakarlıklarının içini boşaltıyorlar. adına bir reklamımıza bu şekilde yöneliktir.

Geliyorte olan diyenlere sesleniyorum: Nereye gidiyorsunuz ile gelmeyi planlıyorsunuz. Biz bir yere gidemiyoruz, varsaz varsa göreceğinize varıyoruz.

Kahramanlar gelir Ankara Dikmen sırtlarında, zalimler gelir Afyonkarahisar’dan İzmir’e kadar kovalanır. Bu sözlerm Zillet İttifakı’na ağır geliyorsa acı yok.

MHP’ye kefen biçiyorlardı. Anket anketi kiralık gazetecileri sözde aydınlanma kara kampanyaları yapıyorlardı. Utanmadan yalan rüzgarı estiriyorlardı.

Bizi arayan anketlerde değil; camide, cemevinde, fabrikada, tarlada, milyonların bakışından.

Aday kim olmuş artık bir hayatta yoktur. Henüz gelmedi. Henüz yapamazlar. Bir isim üzerine bir görüşün Türkiye üzerinde fikir sahibi olması aklında mı?

Bizim adayımız belli kararımız nettir. Adayımızdan da seçimlerimizden da geri dönersek gök girsin kızıl çıksın. Ne demişsek odur?

Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

VAHDETTİN’E SAHİP ÇIKTI

Kadir kıymet bilmeyen Türkiye’yi sevmeyen, kaymak bizler çok değerlidir. Son günlerimizi tartışmaya başlama densizlikleri bir ilkesizlik tarihine ulaştı. Dünyanın herhangi bir yerinde birtasını, milli anılarını bir gelecek güruh kadar, yaralayıcı gelişen yoktur. Ecdadımızı ideolojik eğitimcilerle eğitime başlamamak için.

Vahdettin kusurları olsa da asla hain değildir. Milli mücadele tarzı İzmir başkanın küstahça sövdüğü Osmanlı padişahındansı değildir. Ne öğrenmişse zalimden öğrenilmiştir. Bu CHP zihniyetinin yatacak yeri yoktur. Günahları diz boyudur. “

.

Leave a Comment