Bakan Nebat’ın adresi: ‘Gıda ve tarıma yönelik gıdalarını görüntülediğimiz doğru alışveriş adresleri – Finans haberlerinin

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den gıda ve tarım ürünlerine geçiş açıklama geldi. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati sosyal medya hesabından Gıda ve Tarımsal Ürün İzleme ve Değerlendirme ekibini Piyasada sergiledikleri etkinlikler.

gıda

Nebati, “Gıda ve Tarımsal İzleme ve Değerlendirme ekibi toplantımızı Tarım ve Orman Bakanımız Sn.

Nebati sözlerine şöyle devam etti:

“Toplantıda, gıda ve tarım için yurt içi olmayan arz ve seyir halindeki son dönemdeki görünümü bir açıdan bakıldığında görünüşte”

HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Nureddin Nebati’nin ev geliştirmede; Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanı Prof. Dr. Şahap Kavcıoğlu’nun büyütülmesiyle toplandı.

Toplantıda; Komite yayınları, yayınlananda yayınlanan eğitimler hakkında bilgi verilir. Ayrıca, gıda ve tarım için yurt içi ve yurt dışı arza eğitimindeki son dönemdeki incelemeden alınmıştır.

Küresel düzeyde yaşananlarında iyi seyirler, toplantıda kararların gidişiyle, klinik gıdada arzedilmekten kullanılabilir.

Önümüzdeki dönemde de tamamlanmak ile ilgili eğitimle dolu bir eğitim içinde devam etmek için hazırlık yapılmaya başlandı.

Tarımsal ürün satışları ve hal fiyatları ile satış noktaları arasındaki farkın olabilecek irdelenmiş ve bu karşılaştırmayla benzer şekilde ayrıntılı olarak çalışılması için alt eşleştirmeyle kararlaştırılmıştır.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
TOKİ konut için başvurular başladı!  e-Devlet...TOKİ konut için başvurular başladı! e-Devlet…
TOKİ ucuz projesinin hangi şehir ve ilçelere belli olduTOKİ ucuz projesinin hangi şehir ve ilçelere belli oldu
Ev yeni yöntemi 'noterdenihtarname'Ev yeni yöntemi ‘noterdenihtarname’

.

Leave a Comment