Bakımevinde cinsel tacize uğrayan 89 yaşındaki kadın, psikolojik olarak çok acı çektiğini ifade ederek ötanazi istedi

Anvers kentinin yaşadığı Lint kasabasında bulunan bir bakımevinde kalan 89 yaşındaki yaşlı kadın, temmuzda 36 yaşındaki bir kişinin cinsel istismarına tutuldu. Olaydan hemen sonra yakalanarak tutuklanan zanlı hakkında açılan davanın ilk duruşması Anvers’teki mahkemede bugün yapıldı. Yaşlı kadının avukatı, mahkemeden davanın hızlandırılmasını ve acilen sonuçlandırılmasını istedi.

“ÇOK ACI ÇEKMEKTEDİR”

Avukat Walter Damen, “Müvekkilim yaşadığı tecavüz olayından sonra psikolojik olarak çok acı çekmektedir. Olay gerçekten korkunç. Müvekkilim ötanazi talepte bulundu.

TALEBİNE OLUMLU YANIT VERİLDİ

Yargı makamları, mağdur kadınının davasını hızlandırma davasına olumlu yanıt verdi. Savcının daha önce gözaltına alındığı gibi suçlardan sabıkalı zanlı Doğum cezası talebini çarşamba bildireceği açıklanacak.

Son Dakika güncel Bakımevinde cinsel tacize uğrayan 89 yaşındaki kadın, psikolojik olarak çok acı çektiğini ifade ederek ötanazi istedi – Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından sızıntıları bütün haberler dosyaları hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Leave a Comment