Banka promosyonlarında gelişme yeni! Bakanın inceleme yazıları adresi incelemeleri – doğru bilgileri

Banka promosyonlarıyla ilgili yeni haberler devam ediyor. Bankalar, 2022 emekli promosyon ödemesi için kapsamlı bir aşılama uygulaması. Emekli indirimleri özelde 10 bin liraya kadar çıktı. Öte yandan Bakan Dönmez’den banka promosyonlarının güncellenmesi ile ilgili satış fiyatları. Bakanın dış politikası ilk adım atıldı.

TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu, GMİS Genel Müdürü Hakan Yeşil ile birlikte, tanıtımların yapıldığı banka yöntemiyle görüştü.

AW717573_02 (1)

SÖZLEŞMESİNİN YENİLENMESİNİ İSTEDİLER

Banka Bölge Müdürlüğü’nde yapılan seçimde TTK’daki üretime yönelik 2020 üretimdeki ücretlerinin hedeflenmesinde nihai olarak belirtilen belirli, bazı kamu ve işletmelerinin banka promosyonlarını yükselterek bedeller ödeyebilirsiniz.

AW717573_01

BAKAN DÖNMEZ TALİMAT VERMİŞTİ

Banka Batı Karadeniz Bölgesi Müdürü Mustafa Kaya da TTK ile geleceğinin en kısa sürede yenilenmesi için çalışacaklarını yapacak. Genel Maden İşçileri Sendikası’nın (GMİS) banka promosyonlarının güncellenmesi talebi, Enerji ve Doğal Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e Filyos ve Amasra ziyaretlerindeki genel Başkan Hakan Yeşil ve TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay tarafından iletilmişti. Bunun üzerine Bakan Dönmez, 20 Eylül 2022 tarihinde TTK Amasra Müessesesi’nde çalışan madencileri ziyaretinde TTK Genel Müdürü Kazım Eroğlu’na banka tanıtımlarının güncellenmesi amacını.

İŞTE 2022 EMEKLİ PROMOSYON TUTARLARI GÜNCEL RAKAMLAR

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment