Başkan Erdoğan’dan günaydın Kılıçdaroğlu’nun geçmişiyle: konuyla ilgili şüpheyle gersin?

EN ÖNEMLİSİ GÜBRE NAKLİ MESELESİ
değerli arkadaşlar. Rusya Ukrayna Savaşı’yla ilgili olarak attığımız bu aşamada öncelikle öncelik yolundaki mesele. Önümüzdeki süreçte başlayacak olan geleceğimizle ilgili süreç de hamdolsun 4 milyonluk bir geleceğinden gidişler oldu. Hala devam ediyor. Burada bizim kursumuzdaki ana adımlarımızdan birinden gelecek olan gelecek olanlardan. Şu ana kadar gelenler daha çok Ukrayna. Şimdi Rusya’yı da başlattığımızda ki en ayrıntılı nakliyat meselesi. Bunu da piyasaya sürdüğümüzde özellikle fakir üretici, az gelişmiş bu yetiştirme naklini oyuncaklarını da ciddi manada hareketlendirecek. Tabii burada konu üzerinde istekliyiz konu esir takasıydı. Esirinde da 200 isminin üzerinde durmuştu. Ve bu 200 ismin hepsi de bizde mevcut. Bu paketlerden tüm bizim misafirimiz, bizim kontrolümüzden bir şeyden bir tanesinden Putin’in ısrarla üzerinde bir isimdi ve bu bizim Rusya’ya gönderk. Ve şu an bir de bu süreci önce bir şekilde sürüyoruz. Ve bizdeki bir de sahip çıkıyoruz.

Başkan Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’nun adaylık ile ilgili: “Onların bizi merak ediyor mu gersin?” | Video

ONLAR BİZİ VAGON GİBİ TAKİP EDİYOR
Yunanistan, Merkezi hükümete bağlı, tam yetkili Türkiye tezlerine dünya medyasını bilgilendirecek iç kamuoyunu bilgilendirecek bir iletişim kurulacağını ve iletişim merkezi olarak atayacağı kişiyle ilgili duyuruyu yaptı. Değerlendirmeniz ne olur?

Türkiye’nin tezlerine karşı dünya medyasında bir propaganda onun iletişim başkanlığı var da bizim başkanlığımız yok mu? Bizim iletişim başkanlığımız çok güçlü, bu dünya ile bir iletişim kurdu, yürütüyor. Onlar bizi geriden vagon olarak severler.


.

Leave a Comment