Bebeğinin bezi bir anda kanlar içinde kaldı! Hastanedeki teşhis karşısında şok yaşadık

Avustralya’nın Sidney’de ölen 3 çocuk annesi 38 yaşındaki Sarah Regan, 9 aylık doğumun bezini gittiğinde gittiğinde gidişin bezinin kanla dolu onlara dehşete kapıldı. Bebeğin Birdie’nin doğumunu geçirebileceği konusunda paniğe kapılan Regan, kızını acil servise götürüyor. Daha fazla yürüyemeyen ve konuşamayan küçük kıza konulan teşhis duyanları şaşırttı.

KÜÇÜK KIZIN ERKEN ERGENLİĞE GİRDİĞİ ÖĞRENİLDİ

Ekran görüntüsü 2022-11-23 102136

Doktorlar Birdie’ye ultrasonlar, hormon testleri ve röntgen çektiler ve kemiklerinin 18 ay ilerlediğini gördüler. Küçük kıza erken ergenlik muayenesi konuldu. Kennedy News’e “Bu onun ilk rejim dönemiydi” dedi. “Ne düşüneceğimi bilemedim, onun hakkında pek bir şey denemek ve daha önce hiç duymamıştık.”

BU DURUM NADİREN GÖRÜLÜYOR

Stanford Medicine’e göre erken ergenlik, çocuklarda çok erken yaşta cinsel olgunluğun fiziksel belirtilerini içeren nadir bir olay. Şu anda 2 yaşında olan Birdie çok genç olduğu için, ruh halindeki dalgalanmalar veya ağrılar ve adet ağrısı gibi başka hangi şarkı söylemesi zor.

Ekran görüntüsü 2022-11-23 102033

DURUMUNU AÇIKLAMAK ZOR

Regan, “Kasık kılları veya göğüsleri yok, ki bu durumdaki bazı çocuklarda olabilir,” diye açıkladı Regan. Zachary (10) ve Elsie (1) sahiplerinin iki çocuğu daha olan üç çocuk annesi Birdie’nin sürekli olarak çalıştırmaya mecbur olduğunu zorladığını itiraf etti. “Kreşe gittiğinde, bezinde kan bulurlarsa bu yüzden olduğunu ve kimseyi umursamamasını sağlamak için bir doktor olmadığını açıklamam gerektiğini hissettim” dedi. “Onunla aramızdaki en büyük engel bu.”

KAN BULUNURSA BUNUN ARAŞTIRILMASI GEREKİR

Ancak anne, insanların bunu bilmesinin önemli olduğunu söylüyor. Birdie, kanamaya başladıktan sonra rastgele lekelenme yaşadı.

DOKTORLAR DURUMUNU İZLİYOR

Regan, Birdie’nin gelişimi hızla ilerliyor, onu yavaşlatmak ve ergenliğin diğer unsurlarının çok erken verilmesini önlemek için hormon maliyetlerinin bekleneceğini ancak doktorların durumunu izlediğini söylüyor.

Ekran görüntüsü 2022-11-23 102024

KANAMALARI DÜZENLİ DEĞİL

“Tam kanamadan beri lekelenme var. Aylık olmadı. Uzatılmış, düzenli değil” diye açıklıyor. “Takip etmeyi gerçekten zorlaştırıyor. Onu fiziksel olarak etkilediğinden emin olmaya çalışmak.”

“UMARIM GÖRÜNÜŞÜNÜ VE BÜYÜMESİNİ ETKİLEMEZ”

Endişeli anne, kızının evliliğini bir çocuk olarak geçirmesini söylüyor. “Annesi olarak umarım görüntüsünü ve öğretimi, onun yaşındaki herhangi bir çocuktan daha fazla etkilemez” dedi. “Hormon tedavisine sahip olması varsa, sadece onun farklı olmasını istemiyorum.” Nadir görülen karşılaştırmalara rağmen Regan, Birdie’yi “normal” bir bebek olarak tanımlıyor.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Acısız ve kolay doğumun sırrını paylaştı!  30 dakikada doğurduAcısız ve kolay doğumun sırrını paylaştı! 30 dakikada doğurdu

.

Leave a Comment