Bebek göründü – Son Dakika Magazin Haberleri

class=”medyanet-inline-adv”>

5 aylık hamile olan Sara Gündoğan, iyice belirginleşen göbeğiyle ilgili pozları sosyal medyada paylaştı.

Kime ne demiş, kim gitti ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

50. GÖSTERİYE PASTALI KUTLAMA

Yasemin Sakallıoğlu’nun tek kişilik öğretmeni “Doğru Koca Nasıl Seçilir?”, Bostancı Gösteri Merkezi’nde 50’nci kez sahnelendi.

Bebek göründü

Gecenin sonunda sahneye getirilen sürpriz pastayı baştan sona duygulanan Yasemin Sakallıoğlu, hem ekibine hem de seyircisine teşekkür etti: “Bana sahip çıktığınız için, inandığınız için, benimle güldüğünüz için çok teşekkür ediyorum.”

Yasemin Sakallıoğlu, 2022 sezonunun finalini İngiltere’de yapacak ve son gösterisini Londra’da sahneleyecek. Komedyen, 19 Aralık’ta O2 Indigo’da seyirci karşısına çıkacak.

class=”medyanet-inline-adv”>

ÖNCE BALAYI, SONRA NİŞAN

Oyuncu Sevcan Yaşar ile müzisyen sevgilisi İrsel Çivit, balayı niteliğindeki Roma ve Paris’te tatillerinden sonra Ayvalık’ta nişan yaptı.

Bebek göründü

Çift, aşk pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Çift, gelecek yaz nikah masasına oturacağını söyledi.

BU KEZ AĞLATACAĞIM

Başrollerini Mehmet Ali Erbil, Esra Sönmezer, Gizem Lidya Denizci ve Amerikalı oyuncu Alix Kermes’in üstlendiği “Umut” (Umut) film ekibi geçen gün Bebek Chilai’da bir araya geldi. Yapımcılığını Maxx Oliver’ın yaptığı film, şubatta vizyona gireceği açıklandı.

Bebek göründü

Mehmet Ali Erbil, izleyenleri bu kez ağlatacağını söyledi: “Ters köşe bir rolle seyirci karşısına çıkacağım. Biz çekimlerde çok ağladık, sinemada izleyecekler de yanlarına mendillerini alsın.” Erbil, filmde Alzheimer hastası bir adamı canlandırıyor. (Deniz ÇOCUK)

class=”medyanet-inline-adv”>

KENDİ TOLUNU ÇİZMİŞ BİRİYİM

Gökçe Bahadır, 25 Kasım’da vizyona girecek “Kendi Yolumda” sigorta müfettişi oldu.

Bebek göründü

Bahadır “Bu filmi izleyen herkes, ‘Kendi yolumdayım, mutlu muyum, mutlu olmak için neler bulabileceğim’ gibi sorular soracaklar. Nerede doğarsak doğalım, şartlar ne olursa olsun herkes kendi yolunu çizmelidir. Ben de öyle yapmış biriyim. Size sonsuz hayatın dışında kalbinin sesini dinlemek çok önemli” dedi.

Bebek göründü

Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğinde, filmde Gökhan Özoğuz, Okan Çabalar, Ferit Aktuğ, Hakan Özoğuz rol alıyor.

.

Leave a Comment