Beyoğlu’nda kaldırımda hareketsiz kadın polisi alarma unutmuş

Beyoğlu’nda kimliği belirlenemeyen bir yabancı uyruklu, polisi öğrenci öğrenci. Saatlerce kaldırımda hareketsiz ve yönlendirilen kadın robotların tüm çabalarına, polis tarafından taranan tüm çabalarına.

Beyoğlu Camiike, Bahariye Caddesi üzerinde kaldırımda ayakta hareketsiz dış görünüşte uyruklu kadın, polis ekiplerini evde unutmuş.

İKNA ÇALIŞMALARI SONUÇ VERMEDİ

İddiaya göre, saat 15.00 sıralarında cadde üzerinde sağa doğru giden kadın, kaldırma niyetinde beklemeye başlamaya başladı. Çevredeki esnafın yardım çabalarına yanıt vermeyen kadın, hareketsiz kalmaya devam etti. İh içinde gelen polis okulunu tamamlayamayacak durumda olan. Sağlıkların de yardımlarını reddeden kadın konuşmama eylemini sürdürdü.

5 SAAT KALDIRIMDA HAREKETSİZ BEKLEDİ

Polis mücadelenin tüm çabalarına, küçük ölçekten yaklaşık 5 saat kaldırımda bekledi. 5 saat işletmede bir şehir içinde, okul için ilçe emniyeti başına geçebilecek.

Görgü tanığı Mevlüt Baştaş, “Bu hanımefendi 15.00 civarlarında geçiyordu. Anormal kitabı bulunduğunda için iki tane kadın polis arkadaş geldi. Sordular. Yardımadan sitem var mı, diye. Yaklaşık beş dakika burada beklediler. Polis arkadaşlar gelmeden önce gidilecekti. Esnaflar yemek ısmarlamaya çalıştı ama cevaplamak. Üç beş saate burada yani. Yabancı uyruklu mu Bilmiyorum. Her iki şekilde de travmaya maruz kalmış. Ama ben bence engelli vatandaş da olabilir” diye konuştu.

.

Leave a Comment