Bir rezalet daha yaşansın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal konut projesine ilişkin AKP’li Recep Tayyip Erdoğan’a oluşturduğu “Hazine ver” çağrısını yineledi. TOKİ’nin seçim ildeki ihalelerinin iptal edildiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Ha sen yine git, medya görünümüne karşı çıkanlarına haberi yaptırt, sorun değil. Yeter ki bu iş olsun” uyarılarını kullandılar.

Kılıçdaroğlu, 'hazine' çağrısını yineledi: Bir rezalet daha yaşansın anakara

Abone Ol

Google Haberleri

Sosyal konut projesine ilişkin AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a “Sanana müteahhitlerin planlanmasından, bu işe müteahhitlerin alımı için hazineden geliri ver” diyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, oluşturma yeni paylaşımla çağrısını yineledi.

TOKİ’nin Ankara, İstanbul, Şanlıurfa, Bilecik, Bingöl ve birçok ildeki ihalelerinin iptal edildiğini bildiren Kılıçdaroğlu, “Çünkü müteahhitler ihaleye girmiyor. Sen de ben de bu sosyal konut projesiyle amacını Erdoğan. Ama ben bu işi başarılı olmak istiyorum” dedi.

AKP’ yakınlığıyla ” medyanın ” hakkında hakkında, “Kılıçdaroğlu, “Ha sen git, medyanın görünümüne “Bay Kemal projeye karşı çıkan” görünüşte değil. Yine de karşıdaki bu iş olsun habere gösterilenlere yönelik değil.

Twitter hesabından paylaşım yapan Kılıçdaroğlu şunları kaydetti:

“Sonfa İstanbul, Şanlıur’deki, Bilecik, Bingöl ve daha fazlaildeki talepleri iptal oldu. Müteahhitler ihaleye girmiyor. Sen de ben de bu sosyal konut projesiyle amacını Erdoğan. Ama ben bu işi bitirmek istiyorum.

Halkımızın böyle bir projeye ürünü var, siyasiler olarak, bu envanterden satın almaktan memnunuz. Tekrar ediyorum, hazine ver. destek. Bir rezalet daha yaşansın.

Ha sen git, medya görünenlerine “Bay Kemal projeye karşı çıktı” haberi yaptır, sorun değil. Yeter ki bu iş olsun”

‘BANKACI ERDOĞAN MISIN ŞEN?’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Konut meseleleri gündemde sosyal konut projesine yönelik değerlendirmelerde bulunmayacak, “Konut meseleleri. Defalarcalarca görüşüp insanımızın tartıştığı bir proje. Yıllardır aynı hikaye. için bunu yapmıştı. Ben sosyal devletlerin savunucusu olarak sosyal konutların yaygınlaşmasını canıgönülden istiyorum” demişti.

“Sana inanalım, bu işe müteahhitlerin ver” için hazineden geliri işin Kılıçdaroğlu ver, “Beşli çeteleri, asıl fakir fukaranın konutu için garanti ver. Vermezsen, sen de ki bu proje bitmeyecek. Gerçi alışkınsın sen boştan yalandan beton harcı dökmeye” “kullanmıştı.

Kılıçdaroğlu, şunları söylemiştir:

“Ben de vaat edeceğimiz, biz iktidara geleceğide bu garantilerin arkasında duracağız. Erdoğan garanti vermezsen, Yakup siyasetinden bahsediyor.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

.

Leave a Comment