Bitcoin Düşerken Balinalar Bu Altcoin’e Koştu! › CoinTürk

Okuma Süresi: 3 Dakika

Kripto para balinalarının yenilenmesinde, büyük bir yardım müdahalesinde bulunuldu. Bu kişilerle birlikte balinaların uzun süredir merakla beklenen Birleşme, Ethereum’u büyütmek için en büyük ikinci kripto parası (ETH) tarafından destekledikten sonra Ripple’ın XRP’sine odaklandıkları görülüyor.

Balinalar Ethereum’dan Uzaklaşıyor

geçen hafta Birleştirme güncellemesinin mutlu bir şekilde okulunun ardından ETH fiyatı sert düştü ve en büyük altcoin bir yüzde 20’nin üzerinde değer kaybetti. ETH, değerlendirmede 154.2 milyar değer değeri ile günlükte yüzde3 düşüşle bin 270 dolardan görüntüleniyor. Zincir üstü (on-chain) veri sağlayıcı Santiment’e, büyük Ethereum çantalarının bir araya getirilmesini güncellemesinin ardından altcoin‘e olan ilgilerini büyük oranda kaybetti:

15 Eylül’deki Ethereum Birleştirme büyük adreslerdeki ürünlerde neden oldukları. Proof of Stake’e geçişten bu yana 6 gün içinde bin ila 10 bin arasında ETH tutan adresler hayatlarının yüzde 2,24’ünü yer. 100 ila bin arasında ETH tutan adresler ise yüzde 1,41’ini giyiyor.

ETH‘deki satışların kripto para piyasalarının geri kalanından daha yakın göründüğü görülüyor. Altcoin’lerin büyük biniş seçeneği bazda tek haneli yüzdelerde karşılaşmalar, ETH fiyatı yüzde 20’den fazla durumda. Öte yandan kripto para piyasalarındaki diğer akıntıya karşı karşı karşıya gelen bir altcoin var: Ripple’ın görünümü XRP.

Balinaların Koştuğu Altcoin

Geçen hafta, kademeli olarak yüzde 20 artan Ripple’ın XRP‘güçlü satın alma baskısıyla karşı karşıya karşıya. XRP, yazımda günlükte kaydedildi. Fiyattaki son XRP’nin sunumçısı dalgalanma‘ın ABD’li davalar SEC’in senaryoda olası birya sıcak görüşmelerinin ardından geldi.

Zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment’e göre, XRP fiyatsal hafta yüzde 17 puanken, Bitcoin yüzde 5, Ethereum yüzde 16 düştü. XRP’nin verisina göre göreceği, XRP’nin bu olası gidişi, Ripp’in devam edeceği hakkında.

XRP’nin yanında çoğun altcoin’in sıra, Bitcoin de geçen hafta yüzde 7 düşerek bir baskı ile karşı karşıya kaldı. ABD Merkez Bankası (Fed), yükselen enflasyonla mücadele için 75 baz puanlık faiz artırımına yükselin BTC fiyatı Yeni 19 bin doların, 18 bin 125’e düştü. Bitcoinyazdığınız son 24 gün boyunca yüzde 0,27 deneyimle 18 bin 827 dolardan görüntüler.

.

Leave a Comment