Bitcoin’de 2018 Dibini Bulan Analist Yeni Dip Hedefini ve Alım Yapacağı Seviyeyi Açıkladı!

“Güzel haberler zirvede kötü haberler dipte gelir”

Evet bu söz market çevrimlerinin nasıl kullanıldığını anlamak için oldukça önemli.

Geçen iki hafta boyunca oluşan kötü bir haber içeriği içinde Bitcoin‘de yeni dipleri gördüğümüzü görüyoruz.

Acemi elemanlar “lanet olsun böyle piyasaya sürülsün” deyip kripto paralara küserken, depolama potansiyellerini dibi tutmaya başlıyor.

Bitcoin‘de dibin ne olabileceğini kimse bilmiyor. Herkes kendi oyun planına göre bir tahminde bulunuyor. Ancak genel kanının, bu fiyatlardan piyasalarda olarak yapılacak alımların Bitcoin’in geleceğine inanan yatırımcıları üzmeyeceği şeklinde olduğunu görüyoruz.

Yatırımcıların pazardan yeniden uzaklaştığı ve korkunun zirve yaptığı dönemde korkuyu satın alan alanları ödüllendirecek mi? bunu zamanı gösterir.

Bazı analistler Bitcoin’de ikili dip oluşumunun güzel bir haberle çalıştırılabileceğini ve bu fiyatların dip olduğunu düşünürken pek çok yatırımcının 12500$ seviyelerine odaklandığını gördüğünü söylüyor.

Bunlardan biri 2018 yılında Bitcoin’de dibi başarılı bir şekilde işaretleyen Smartconracter isimli analist.

Makro döngü açısından Bitcoin’in dibe oldukça yakın olduğunu düşünen analist kızdırabın bir ay daha devam edebileceğini belirtti.

Elliot dalga prensibi üzerinden Bitcoin’de son bir dip daha gelebileceğini ifade eden analist öncesi 17500$’a kadar bir yükseliş ve sonrasında 12500$’a kadar bir geri çekilme yaşanabileceğini ifade etti.

Kendi planını da anlatan analist fiyatı 14.000$’a gideceğinde alım yapacağı elliot çıkışının bitişinin dönüşünde de eklemeyeceğini ifade etti.

Bitcoin ve Ethereum için fiyat maliyetlerinin yüksek olduğunu belirttikleri analist dönemlerini de ekledi:

“Eğer bir kaç yıl içinde Bitcoin’in 100000$’a Ethereum’un 10.000$’a gideceğini yükü 16k, 15k ve ya 14k’dan satın almak çok da önemli olmayacak.”

Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telgraf grubumuzu, twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! ayrıca Android ve iOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Leave a Comment