Boyunu uzatmak için bıçak altına yattı! Son hali herkesi şaşırttı… “Boyumu uzatmak için sonuçlarınımı kırdım”

68 yaşındaki Roy Conn isimli bir adam çocukluğundan beri daha uzun kilolu bir şekilde hayalini kuruyordu. 60’lı yaşlarının sonuna geldiğinde ise bu hayalini gerçekleştirmek için bıçak altına yatmaya karar verdi. İki toplu zincirin kırılmasıyal gerçekleşen boy uzatma işlemi için 130 bin sterlin (2 milyon 872 bin TL) harcanan bağlantı süresinin zoruluğundan söz ederek son olarak gösterdi.

“KENDİM İÇİN İSTEDİM”

2

İngiltere’de yayınlanan This Morning (Bu Sabah) davetlisi olan Roy Conn’un cenazesini kendisi seçmek için yaptırdığını dile getirirken, sunucu sunucuları Holly ve Phil’in sorularına yanıt verdi. Mutlu bir hayatına rağmen bu kadar acı verici bir ameliyatın neden olduğu sorulduğunda Conn, “Kısa boyum benim için büyük bir problem değildi. Hayatım boyunca daha önce bu ameliyatı olmak için maddi durumum uygun olmuştu. Karım ameliyat konusunda onlardan daha fazlaydı, beni oldukları gibi seviyordu ancak ben bu ameliyatı kendim için amaçladım, başkaları için değil” dedi.

İyileşme zorluğundan söz eden Conn, “İlk başta çok zordu ve çok acı içinde kaldım. Ama parçalarını bir şekilde getirmeyi başardım. Şimdiki halimden çok zıt” diye konuştu.

GÜNLÜK BİR MİLİMETRE UZUYOR

KAPAK1

Bacak uzatma operasyonun cerrahı olan Dr. Kevin Debiparshad, “Böyle bir ameliyat yaklaşık bir buçuk saat sürüyor. Hasta ameliyatının ardından yeniden uzamaya girer. Bu da günlük bir milimetre uzama anlamı taşıyor. Yaklaşık 3 santim elde etmek 25 gün, 9 santim uzunlukları elde etmek ise yaklaşık iki buçuk ay sürüyor” kullanmak için kullandı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
tamamen iç canlılar kapandı!  “Seks ve evlilikten vazgeçtim”tamamen iç canlılar kapandı! “Seks ve evlilikten vazgeçtim”
Transparan elbisesiyle olay paylaşımı!  Böyle kutlama yaptıTransparan elbisesiyle olay paylaşımı! Böyle kutlama yaptı
İhanetten şüphelenmişti!  Daha korkunç bir şey keşfettiİhanetten şüphelenmişti! Daha korkunç bir şey keşfetti

.

Leave a Comment