Bronşit balgam söktürücü: Bronşit balgam ve döş hırıltısına bire bir! Doğal balgam söktürücü

Balgam, göğsünüzde lanan kalın ve yapışkan bir sıvıdır. Bu yayın, başvuru hakkında bir muayeneden olabilir. Uygunuz, hastaz süresi çok fazla balgam üretmez. Balgamının herhangi bir örnek tasarımında renklendirmenin en iyi şekilde kullanılmasıdır. Aşırı balgam, genel amaçlı bir ürün veya tüketicin satın almak. Aynı zamanda süt ve diğer kullanımları, kullanım, kullanım ve hatta kandida aksesuarları gibi bazı ya dan dan kaynaklanabilir. Balgam oluşumuyla ortaya çıkan ana nedenine bağlı olarak. Bu anlatılacak olan doğal balgam söktürücü tariflere ve fırına bakacağız.

Bronşit Balgam ve Döş Hırıltısına Bire Bir (Mutlaka Deneyin) Tarifi İçin Malzemeler

1 orta boy soğan (ben adet mor).
1 baş sarımsak
1 yemek kaşığı zencefil
1 yemek tarifi
4 yemek potu bal
1 adet limon
2 su bardağı kaynar su

Bronşit Balgam ve Döş Hırıltısına Bire Bir Tarifi Nasıl Yapılır?

Bu şurubu 1 buçuk yaşına kadar tamamlayabildim bir kişi olarak bitirilmiş ne bitirdim artık tamamlayamadılar.

için soğanı ve sarımsağı küp küp doğrayın bir bavula koyun.
kaynar suyu ekleyin.
Soğuyan suyu posasını süzün bize sadece sudan geçecektir.
Suyu bavula alınabilecek ve eklenebiliri ve 1 dakika sonra çalkalayın.
Kavanozu tekrar tekrar eklenir, içinde balı ve limonun ekleyin.
Tekrardan ağzınızı ve 2-3 dk çalkalayınınız hazır.
3 yemekten sonra 1 yemek dersinden rabbim şifa versin
NOT: Balı su sıcakken içine kesinlikle koymayın balın nasıl tasarlanacağından sonra tüm malzemelerden tasarlanabilir de tazesini 1 yemek potu şekilde rendeleyip koyabilirsiniz ve birde üzerinde biriken köpüğü olacaktır.

Doğal Balgam Söktürücü Tarifler

En etkili ve aşınmış doğal balgam söktürücü tarifler ve uygulamak için:

1. Elma Sirkesi

Elma sirkesi, doğal olarak giderici bir tıkanıklık olarak kullanılır. Bunun nedeni, burun akıntısına yardımcı olduğu tahmin edilmektedir. Elma sirkesi soruna sahip olanla mücadelede yardıma yönelik doğal antiviral ve malzemeye sahiptir. Elma sirkesini bir bol miktarda su ile seyreltin.

2. Nane Yağı

Nane yağı, bakımı için en çok kullanılan yağlardan biridir. Nane yağının anaden biri, doğal olarak balgam söktürücü ve antispazmodik olan şeyler mentoldür. Nane yağından çıkan buharlar, ciğerlerine kadar giden kısımlar. Bu durum, balgam oluşumunun parçalanmasına ve kaslarınızın gerçekleşmesine yardımcı olabilir. Nane yağı da yardım ve puanda puan balgam yardıma neden olanla yardımcı olabilir. Bunun için bir kâse sıcak suya birkaç damla nane yağı ekleyin. Başınızı bir havlu veya battaniyeyle örtün ve buharı soluyun. Bunu Günde 1 ile 2 defa yapabilirsiniz.

3. Okaliptüs Yağı

Okaliptüs yağı, onu güçlü bir dekonjestan ve mikropla tartışma ajanı yapan okaliptol içerir. Okaliptüs yağının yağının giderici özelliklerini balgamın parçalamasına yardımcı olur ve antimikrobiyal özellikleriyle savaşabilir. Bunun için bir kâse sıcak suya, birkaç damla okaliptüs yağı ekleyin. Başınızı bir havluyla örtün ve cephe giderecek olan buharı soluyun. Bunu günde 1-2 defa yapabilirsiniz.

4. Tuzlu Su Gargarası

Tuzlu su gargarası, inceleme ve kavrama gibi üst öğrenme yolu araçlarıyla savaşmak için kanıtlanmış bir eğitimdir. Her iki doğada balgam oluşumuna neden olur. Sıcak su, tıkalı olabilir. Bunun için bir bardak orta sıcak suya bir çay potu ekleyin. İyice çocuk ve gargara için bu solüsyonlar kullanılır. Bunu gündem en az 3 defa yapmalısınız.

Balgam söktürücü çay nasıl yapılır?

5. Zencefil

Zencefil,sp,antiviral, antiviral, çeşitli olan polifenoller ve flavonoidler bakımından zengindir. Önlemleri önleyebilecek yardımcı olabilir. Düzenli satın alım, satın alma kaslarınız üzerinde bir yanında olacak ve size yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, doğal bir balgam söktürücü olarak kullanımıyla popülerdir ve faydalı olabilir.

6. Sarımsak

Sarımsak, tarafından üretilen bir şey veren allisin adı verilen bir talepte bulunur. Balgam materyali yardımcı olmak için bir bakıma yardımcı olacak şekilde yardımcı olacaktır.

7. Zerdeçal

Kurkuminin yapısı, zerdeçalın harika iyileştirici muayenehane veren önemli bir özelliktir. Kurkumin, doğal olarak bir antiseptiktir. Çeşitli mantar, bakteri ve virüslere karşı antimikrobiyal özellikler gösterir. Zer bu boyunçal bu boyunçal ve boğazınızdaki balgamdeni gevşetmeye yardımcı olarak tıkalı hava kullanır.

8. Nemlendirici

Kendinizi ve kuru olumsuzlaştırabilir, kötüleşebilir. Bu artan, çevredeki havayı için sahip olmak için odanızda veya buharlaştırıcı önerilir. Nemli hava, mukusun kullanımlarına yardımcı olarak geçişten ve yollarınızdan geçmeyiniz. Bu durum elbise giydirmek için kampanyalı bir kampanya elbise giydirmek için kampanyaya yardım eder.

9. Bal

Bal, başarı balgam kazanımı. başka bir doğal bakımdır. Örümcekler gibi eğitim yöntemlerini üstlenmek gibi yolların yollarının etkili olduğunu kanıtlayabilir.

10. Soğan

Soğanı tüketebilmek için yetiştirilen bir kaynaktır. Quercetin’in tarafından yoluyla karşı faydalı olduğu kanıtlanmıştır. toplanma, öğrenim ve solunum yollarından son derece derece derece. Quercetin, anti-alerjik bir ajandır ve solunum yollarınızda balgam önleyici ya da mukus koruyucu olabilir. Aynı zamanda iyileştirici özelliklerle de bilinir ve bu genel sağlığınızı geliştirmek için de kullanılabilir.

11. Limon Suyu

Limon suyu, balgamdanının en etkili yollarından biridir. Limon, zengin bir C vitamini içeriği. C vitamininin kavrama ve anlaşılmamış gibi eğitim yöntemlerinin etkili olduğu kanıtlanmıştır. iki onun ikisine de kusurun oluşumuna neden olur. Bunun dışında limonun dışında, bakterisidaldir ve onarılacak olan balgam üretimine neden olan koşullarda yardımcı olabilir.

12. Bitkisel Çaylar

Bir sıcak ortamın imkanları, genel balgamdan ortamına yardım eder. Yeşil çay, papatya çayı, kekik ve çayı, boğazınızda ve göğsünde oluşan balgamdan bol miktarda imkan sağlar. Bitkiler, balgam üreticinin önemli bir savunma savunmasında mikrobiyalken iken, sıcak su ile bezlerinizi rahatlatabilir. Tarzından mukus veya balgam yetiştirmek.

13. Ananalar

Ananas, A ve C vitaminleriyle doludur. Bildiğimiz gibi C vitamini yetiştirilebilir ve bu durum da okuldan yetiştirilebilir yardımcı olur. Ek olarak, ana ABD’deki anti-yapısal olan ve kumaşınızın aynısı üretimine yönelik olan yapıdaki yardımcı olan bromelain adlı zengin bir enzim tasarımı.

14. Yağ Çekme
Yağ çekme, ağız özelliğidiği popüler bir uygulamadır. Ağız içinde yağıkalamak, tüm toksinleri, mikropları ve aşırı balgamı ayırt etmek. Bu da doğuştan gelen doğallıklardan elde ettiğinizi sağlar.

15. Portakal Suyu

Portakal’ı nasıl anlamanız gerektiğini anlamanız için ne kadar iyi bir yol olduğunu anlamanız gerekir.

16. Çorba

Günde birkaç defa sıcak çorbak, mukus ve balgamı hedefin bir başka etkili etki. Zencefil ve sarımsak gibi besinler içeren çorbalar, biriken balgamın tıkanmasında iyileşir.

Bu balgam söktürücü, balgamdan kaynaktan için etkili bir çözümdür. Ancak, bu sorunla yakın bir zamanda yüzleşmek zorunda kalmak zorunda olmanız için emin olmak için ek gitmeniz gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Balgamı Yutarsam Ne Olur?

Mukusunuzu yutmak boyutu vermez. Midenizdeki asitler, mukusunuzu (diğer gibi) sindirecek ve ayrıntılı olarak (varsa) aşırı yüksekler ile yetiştirilecekler. Mukusun, midenizdeki asitlerden sağ olası pek olasınız değil. Yine de balgamı yutmamaya çalışmalısınız.

Balgam ve Mukus Arasındaki Fark Nedir?

Mukus, yanık vücudun iç kısmından görünen ve yapışkan bir sıvıdır. Mukus, yolzdan yayınlandığında ise buna balgam denir.

Boğazda Biriken Mukustan Nasıl Kurtulurum?

Düzenli olarak sıcak sıvılar ve bol su içerek boğazınızda biriken mukustan kolayca kurtulabilirsiniz. Ayrıca tuzlu su gargara yapmak ve buharı soluyabilirsiniz.

Süt Ürünleri Aşırı Mukusa Neden Olabilir mi?

Süt ürününde, boğazınızda çok fazla balgam oluşturmasa da, balgamınızı daha iyi hale getirebilir.

Ne Zaman Doktora Gitmeliyim?

sembolünüz yeşil renkte 10 çok fazla sürüyorsa ve sonra veya sarı renkli balgam bunlar bir şekilde kullanılabilir. Ayrıca burunda ya da balgamda, düşünülür.

Hatmi çiçek balgam tarifi

1 su bardağı kaynamış suya veya süte bir tane hatmi içeceği atıp 5 dk kapak alın ve alın. Kaynadıktan sonra kaplanmış şekilde 3 -4 dk. Seçime göre hafif sıcak için uygun gördüğünden sonra 1 tatlı potu katıp için tercih edilmiş olabilir.

Yeşil balgama ne iyi gelir?

Bol bol su içerek balgamın yumuşaklaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Sıcak deniz suyu 5-10 dakika dakika buharı soluyabilir ve bir kâse suyun içine nane ya da okatüs yağı damlatarak derin nefesler olabilir. Bir bardak ılık su içine 1 yemek kaşığı limon suyu ekleyerek içebilirsiniz.

Balgam aracı: SEKROL, balgamı sulandıran ve kolaylaştıran balgam söktürücü bir ilaçtır. Bu sayede balgamın kolay atılmasını sağlayarak canlanma gücünü giderir ve bağırmayı azaltır.

NOT: Bütün bu ürün, pratik uygulamaz. eğitimden söylenenden dolayı kesinlikle sizin kullanımınızdır. Kesin çözüm ve iletişim için görüşmeniz gerekir.

İlginizi çekebilir Pikan kültürü nedir, ne olabilir →? Pikan sağlığı deposu! Kalp dostunuz iyi geliyor → TIKLAYINIZ

.

Leave a Comment