Bu 2 Altcoin Fırlayacak! Bundan ise Kar Alın

Geniş takipçi kitlesi olan bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) güncelliyor. Ayrıca, Ethereum (ETH) rakibi Ripple (XRP) için büyük bir öngörüyor.

Analiste göre fırlayacak altcoin: Ripple (XRP)

kriptokoin.com‘dan sonra, eğitim öğretim kasvetli. Birlikte sınırlı Altcoin Sherpa takma adlı analist, Ripple’den umutlu. Analist, XRP’nin sona ermesinden 0,87 kadar çıkmadan önce 0,60 öğrencilerden bahsedecek. Analist, şu açıklamayı yapıyor:

XRP: 0,60 eğitimden sonra net bir şekilde kırılırsa 0,87 gider. Bu altcoin’lerin bazıları için tuhaf bir tepki.

Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Basın yoluyla XRP, günlük bazda %2, 13 içerikle 0,49 dolardan görüntülerdu. Analistin 0,87 hedefine yönelik bir ralli için yaklaşık olarak %80’lik bir görünüm geliyor.

“Bitcoin olmaz”

Analist daha sonra Bitcoin’i aktarır. Lider kripto paranın mevcut fiyatı “harcanmış” göründüğünü söylüyor. Yani, düş olmadığına inandığını ifade ediyor. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

BTC: 18.500 dolar eşitki fitilin çok harcandığını düşünüyor. Bir fitillerin gelmesi muhtemel. 18.000 ve 17.500 sıradaki talep alanları, çok temkinli kalacak.

altcoin
Kaynak: AltcoinSherpa / Twitter

Piyasada göre en büyük kripto yapı, yazı içinde 18.873 dolardan el değiştiriyor.

“Bu altcoin kısa vadede bir olacak: OP”

İyimserlik (OP). AltcoinSher, kısa vadede OP için bir umut olacak. Bu doğrultuda, 0,50 alana uygulanını öngörüyor. Analist, şu şekilde ifade eder:

OP: Bu mevcut alan, hacim profilinde bir HVN (belki yüksek seviyeli), bu projede olması gerekiyor. Ancak, bence bu hala 0,50 kadar rahat bir kısa demek.

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

Basın yoluyla OP, günlük bazda %0,74 ile 0,9414 dolardan görüntüler.

“APE, korkunç görünüyor”

Analist, Bored Ape Ya Club NFT’nin doğal olarak olan ApeCoin’i (APE) hedefini incelemeni tamamlıyor. APE’nin şu anda önemli bir fiyatı olduğunu ve ‘korkutucu göründüğünü’ söylüyor. Bu bağlamda analist, şu değerlendirmeyi yapıyor:

APE: 5,85 dolar önemli bir IMO seviyesi. iki günde 1 gün kapanmadı. Bunu yapmak 6 doların ortası anlamına gelir. Ancak, bu güçlü bir seviye. Halimde var. Ancak, 5,90 dolar daha fazla satın aldım. Biraz benziyor. Bu yol burada biraz daha fazla kar almak gerekir.

altcoin
Kaynak: Altcoin Sherpa / Twitter

APE, yazı sırasında 5,62 dolardan el değiştiriyor.

Son dakikaları takip etmek için bizi takip edin heyecanda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telgraf ve Youtube kanalımıza abone olun!

Sorumluluk Reddi Beyan: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital satın alma planını veya satılması planlanmaz. Bu Artan Kriptokok.com ve site alan makalelerin yazarlarıda yatırım sürecinden sorumlu olmaktan vazgeçmek. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, bina veya proje ile ilgili bir şey hakkında önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

uyarı: Kriptoko.com’a ait haber içeriklerinden gösterilip, link oluşturma işlemi yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabidir. Sitedeki herhangi bir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, kullanılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, grafik ve diğer tüm içerik fikri geliştirmesi ile ilgili ve ilgili mevzuatlara aynştınlr kullananlar hakkında resmi gelecek gelişecek.

Leave a Comment