Bu kan içeriğine sahip olanlar dikkat! Felç riskli diğerlerine katbekat yüksek – Sağlık ve Beslenme Haberleri

DSÖ’nün göre göre; dünya üzerinde onun 40 kişindeki bir kişi senin adın da verilen isim kalp hastalıkları yakalanıyor. Bu kalıptan olduğu gibi ya da da modellenebilir de olabilir. Ancak yapılacak son teslimda vuruşun üst düzeyde olduğunu kan gruplarını açıklayacak. Bazı kan gruplarınınla ilgili kişiler hakkında vurgulayan kişiler en risklerden biridir…

Kan, üreme ve- etiyolojisinde en önemli olanlardan biri.

Maryland Üniversitesi Tıp Fakültesi (UMSOM) araştırmacıları tarafından ayrıcalıklı bir şekilde yeni bir meta-analiz için, bir kişi tarafından iptal edilme riskiyle olabilir.

şekillenmiş Nöroloji dergisinde yayınlandı.

“Erken başına düşenlerin sayıları sayısı. Bu insanların karşısında olan olaylardan insan sayısından daha fazla ve kalanlar olarak insanlardan yıl boyunca sakatlıkla karşı karşıya kalırlar. “

“Bunalmayacaklar, erken ölümlerin yapacakları hakkında çok az araştırma var” dedi.

Çalışma, 17.000 felçli hastayı ve hiç inme geçirmemiş yaklaşık 600.000 sağlıklı kontrolü içeren, genetik ve iskemik inme üzerine 48 kişi meta-analizini yürüttüldü.

Daha fazla sayıdaki genetik küçüklerinin listesi için toplanacak tüm kromozomlar kapsamındakiler ve erken küçüklı içinde olan bir kan gruplarından oluşanlar.

Sahip olman daha yüksek ve kan grubuna sahip olman daha yüksek ve kan grubuna sahip olman daha iyi olabilir.

Hem erken hem de geç inme, kontrole kıyasla B kan sahip olma olma durumu daha yüksekti. Cinsiyet ve kullanıcıyı seçtikten sonra, bir kan sahip olduğu kabul edilebilir, kan onaya sahip olacaktır.

Kan grubu 0 olanlar, kan grubuna sahip olmaları nedeniyle 12 daha fazla kısıtlamaya sahip olma riskine sahiptir.

“Meta-analizimiz, genetik profillerine baktık ve kan grubu ile küçüklı inme riskli arasında bulundu. “

“Kan grubu ile daha karmaşık ilişkiler arasındaki ilişki, erken inme ile kullanımdan çok daha zayıftı” dedi.

öğrenci, artan riskin çok fazla bir risk taşıdığını ve A tipi tahmin erkenlı inme görüşmeyi tercih etmesi veya bu bulguya dayanarak, tarama veya sevimli testlere fazla başvurmaması vurgulanmıştır.

Dr.Kittner “Bir kan grubundan yüksek daha bir risk kapsamındaki hala kapsamlı, yalnızca bunlar büyük kan damarlarılarını içerirler.

Önceki çalışma ise, bir kan sahipliğine sahip olmak, derin hakkında ve trombozu olarak bilinenda kan pıhtısı gelişiminin biraz daha yüksek olduğunu göstermektedir.

Dünya sağlık örgütüne yönelik dünyada 15 kişi inme (Felç) geçirmektedir. Bu 40 saniyede 1 inme ya da günde 2 bin 200 inme demektir.

Yılda yaşayanmelerin içinde 5 milyonu sakatta ve 5 milyonu ölmekte olan. En yaygın ölüm ve sakatlık nedenlerinden biridir.

Diğer Sağlık ve Beslenme Haberleri için tıklayın

Leave a Comment