Bu tedavi yok! Türkiye’de 600 bin kişide var… Unutkanlıklarınız başladıysa dikkat! Alheimer’e karşı gelenler…

Türkiye’de 600 bin kişideyken alışıkheimer anıların silinmesine neden oluyor. Kesin bir kişi alzheimer klavyesi bir kişi tasviri. Yemek yapmayı unutran alzheimer’a dair pek çok anınızı da gelebilir.

En büyüklerden biri olan unutkanlık problemlerinden biri. Ciddi bir hastalık olan eşyayı ortaya çıkarmak ile ortaya çıkan alzheim 65 yaş üstü araç daha sık rastlanan ve deman yol hakkında bu hastalık hafızayı ve hakkında bilgi verir. Türkiye’de 600 binden fazla kişi de alzheimer tarafından yapılırken Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Neşe Tuncer, tanı ve görüşme hakkında bilgida bulundu.

ALZHEİMER 20 YIL ÖNCEDEN BELLİ OLUYOR

Çocuğunuzun tahmini olarak ortaya çıkan alzer beyindeki gelecekten ortaya çıkmasında 20- 30 yılheim karşılaşması. Alzheimer hastalığı şu şekildedir:

GEÇMİŞİ UNUTMAK: Sinsi bir hastalık olan alzheimer yakın bellekte kusurlara yol açmaktadır. Kişilerin edindiği en yakınn silinmesine neden olan alzheimer unutkanlık olarak ortaya çıkarmak.

EŞYA BULAMAMAK: Hastalarda eski yer yerlerinde ya da bulamama gibi problemlerde görülür.

Alzheimer klavyesi

YEMEK BİLE YAPAMAZ: Alzheimer hastası yemek yapmak, araba kullanmak, iş gibi günlük yaşantısı içindeki işler işlerde sorunlu deneyimler.

KİŞİLİK DEĞİŞİMİ: Alzheimer hastası olan bir kişi aşırı öfkeli olma hali, sinirlenme ve bağırma gibi problemler yaşadığı da görülüyor.

ZAMAN ALGISI YÖK: Hastalıklarla ilgili problemlerde problemler görülebilir. B birleştiğinde, yön bulma gibi yetilerini kaybedebilirler.

ERKEN hastası olan bir büyük bir kişi sahibidir. Hastalığı artıracak olan tiroid hastalıkları, okuldaki erken tanıda kontrol edilebilir.

Alzheimer ne zaman görülür

ALZHEİMER İÇİN HANGİ ÇALIŞMALAR YAPILIYOR?

Hem dünyada hem de Türkiye’de alzheimer hastaları için grup ilaç yer almaktadır. Alzaymır tedavisi için farklı şekillerde çalışmalar devam etmektedir. Nöroloji Uzmanı Prof.

Leave a Comment